sierpień 2013
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Dość lekceważenia społeczeństwa

 

 

Apel na wrzesień_1Apel na wrzesień_12

7 komentarzy Dość lekceważenia społeczeństwa

 • Waldeck

  Kiedy nas internują?

 • Kotwicz

  Brawo Panie Piotrze !!
  Polsce jest potrzebny ogólnokrajowy protest, który powinien trwać aż do skutku, tzn. dymsji rządów partii pn Porażka Obywatelska i jej przybudówki, tj. pseudchłopskiej partii „PSL”.
  Rodacy tylko nie dajmy się sprowokować. Jeżeli będzie nas 2-3 miliony to protest osiągnie swój cel.
  Każdy dzień rządów tych partii szkodzi Polsce.
  Niech Bóg i Matka Boska chronią Polskę !!!
  Szczęść Boże !

 • gargamel

  „Nie będziesz miał imienia Pana Boga twego nadaremno”. Czy godzi się wzywanie imienia Pana Boga w walce o stołki ?

 • Kotwicz

  Drogi Gargamelu !
  Nie drwij sobie to nie jest walka o stołki, to jest walka o Polskę
  i jej przyszłość.
  Przecież nie chcesz, aby twoje dzieci i wnuki zostały parobkami we
  własnej Ojczyźnie, a na to się niestety zanosi.
  Łączne zadłużenie Polski (zewnętrzne i wewnętrzne)wynosi ok. 3 bilionów zł
  Same roczne odetki od tej kwoty to ok. 43 mld zł.
  W ciągu 6 lat rządów PO i PSL zadłużenie wzrosło o ok. 295 mld zł.
  Dlatego Kochani Rodacy trzeba jak najszybciej zmienić obecną władzę.

 • Oficerowie UB nadal pracują w lesie. Arogancja władzy do leśników – liczą się tylko członkowie PO. Władza PSL to tylko fikcja. Należy przystąpic do strajku. Lasy zostaną sprzedane zdeterminowanej władzy. Wiedza o lesie nowych nadleśniczych „0”. itd itp i końca …. .

 • Wolf

  Oj pracują, pracują i to jeszcze jak?.Prowadzą dyrektorów, doradców, niektórych nadleśniczych i są wciąż na topie.Nie zgadzam się z sosną pomorską w kwestii właszy obecnej nad lasami, którą sprawuje PSL, oczywiście razem z SLD. Sosno zobacz tak na prawdę kto obecnie zarządza lasami. Nie kto inny jak Ci „działacze PSL”. Zobacz Ministerstwo Środowiska – Pan Minister Korolec do lasów nie ma nic, zarządza Pan Zalewski, DGLP – Dyrektor Generalny to przecież PSL-SLD, Dyrektorzy Regionalni – przewaga PSL, a na otarcie łez dostali parę dyrekcji i pozwolili pozostać tym kojarzonym z PO.Ja osobiście bardzo dziwię się P0 i Panu Premierowi,że pozwolił się tak ograć poskomunie. Lasami rządzi nie kto inny jak ta obecna czasowo w dziejach Polski PSL nie mająca nic wspólnego z Wincentym Witosem.
  Ale przecież są leśnicy kojarzeni z P0 i co i nic nie mogą zrobić – to jest bardzo przykre. Widocznie poszli do lamusa.

 • kosa

  Oj baranki, baranki… w lasach rządzą wzajemne układziki, Systemy powiązań coś za coś… tu polityka ma smak dzczyzny, trofeów, dziewczynek…itp. Jak ktoś MOCNO PODLIZUJE SIĘ to zawsze ma wsparcie władzy. sztuka odpowiedniego znaleść LIZAKA, a reszta to już tylko lizanko:)… np. ktoś zaprasza na daniele… oprawa…się wie… nikt nikogo o kase nie pyta – to właśnie pod tym parasolem zbieraja się umoczeni (mierni a wierni). Koleżeństwo ma tu specyficzną wagę bo DEPRAWUJE… i tak łańcuszek wzajemnych haczyków wiąże leśne (i nie tylko) grono, czasem aż rzy….ć się chce jak widać te „święte” twarzunie ze ścisniętymi ząbkami co cedzą „dobry urzędnik państwowy ze mnie i ze stażem” i pensją godziwą za lawiarowanie. Wówczas nawet miliony wałów nie są straszne!!! No chyba że niezdąży się zmienić LIZAKA i języczek zmęczony kołkiem stanie – wówczas paczki rodzina przysyłać będzie… i koledzy traktować będą jak trędowatego…ale puki co hulllllaaajjjj duszaaaa …. są kolejne rocznice (np. 90 lat PZŁ)… to dopiero okazja wybrać NOWE LIZAKI ( aczy to będą czerwone, zielone, czy inne…. to nie ma znaczenia…smaki można zmieniać…;)…)