marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Jarosław Kaczyński – Leśników odsądza się od czci i wiary

22 komentarze Jarosław Kaczyński – Leśników odsądza się od czci i wiary

 • judela

  Brawo Panie Jarosławie !
  Wróg wewnętrzny to SB-cy i ZOMO-mki zakorzenieni w LP!!
  Dekomunizacja SL to historyczna konieczność dla poprawienia wizerunku Lasów !

 • Stary Gajus

  Odwieczni ” przyjaciele ” – są najgroźniejsi !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=hXrSvBQbqAs&feature=youtu.be

 • Stary Gajus

  Oni” realizują wrogą Polsce propagandę POlityczną, bo są przez obce agentury opłacani. Bolek, Kwaśniewski, Komorowski,Schetyna , Tusk, Petru, Budka, Pichowicz, Szczerba Niesiołowski etc. Muszą zostać przez Polaków odsunięci od koryt. Świnia odsunięta od koryta kwiczy dokładnie tak jak oni…

  Darzbór

 • hyrny

  Tylko jak chcecie wyeliminować tych esbeków,zomoków itp.Oni to już dawno emeryci lub
  w wieku emerytalnym .Groźna jest wtórna fala następnego pokolenia.Świetnie wykształceni no bo tatuś robił wpływy za talony na fiata 125 i im nic nie zrobi nikt
  bo posiadają kwalifikacje no a odpowiedzialności zbiorowej to jeszcze nie ma.

 • Panie Prezesie !

  Dziękujemy za ciepłe słowa !

  Lasy.gov.pl

 • judela

  hyrny – sam w to nie wierzysz co piszesz ?
  Na pewno , jak znam życie w Twoim rdlp zakotwiczeni są TW i inne komusze kanalie, a może i w N-ctwie jakiegoś SB-ka znalazł byś !!!!!!!!!!!!
  Rozejrzyj się w okół a i PałoZOMKka znajdziesz ???
  Udajemy , że w LP wszystko ok. , ale większości przypadków tak nie jest !
  Społeczeństwo obserwuje i wystawi rachunek w postaci zaufania do leśników ?
  A WIZERUNEK JEST JEDEN DLA WSZYSTKICH !!
  WNIOSEK SAM PCHA SIĘ NA USTA !!!

 • Stary Gajus

  Lasy Państwowe zmierzają drogą ” nadzwyczajnej kasty” ! Dlaczego zawłaszczają – Bogactwo Narodowe do swoich korporacyjnych i kolesiowskich interesów ?
  Wspólnie z PZŁ i PSL stworzyli nieformalną grupę wpływu na rząd i parlament !

  PGL – LP , eksploatują ZUL e – za psie pieniądze ! Ta metoda daje olbrzymie zyski , które idą na rozwój” nadzwyczajnej korporacji naczelników” w RDLP , GD LP i Nadleśnictwach!

  Darz Bór

 • judela

  Stary Gajusie – masz rację ,stworzyła się nadzwyczajna kasta,dla której nepotyzm to norma a młodzi, ambitni i zdolni ludzie są eliminowani, ponieważ zagrażają tej komuszej ”KAŚCIE”
  NAJWYŻSZY CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ !!!
  TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG !

 • Stary Gajus

  Dla moich lasów – 50 lat życia poświęciłem ! Lasy są zdrowe – ja choruję niestety – ale nie żałuję ! Stary Gajus.

 • Lasak

  komusza kasta to zdecydowanie pilniejszy szkodnik do zwalczenia niż drukarz w Białowieży

 • Gajowy

  Jakie to uwłaczające musi być dla pracowników danej jednostki, kiedy wiedzą, że ich obecny szef był na kierowniczym stanowisku przed 89 rokiem, trzymając w ręku legitymację partyjną

 • Adrian

  Naiwność leśnych związkowców jest wprost nieprawdopodobna 😀 Fakt nr 1: Jaro bez zmrużenia oka pstryknął Jasia i Kondzia – i to jest realne, wpływające na rzeczywistość działanie. U prawych – szczęki zbierane z podłogi, wybałuszone oczy i cisza, bo nie wiedzą, jak sobie poradzić z tym ciosem. Fakt nr 2: Jaro (a dokładniej jakiś jego asystent z biura poselskiego) pisze kurtuazyjne blabla na okazję wręczenia nagrody prof. Hilszczańskiemu, takie, jakich każde biuro poselskie i w ogóle jakiekolwiek biuro w tym kraju pisze dziennie po kilka co najmniej w odpowiedzi na prośby różnych instytucji i ludzi. U prawych – ekscytacja, łzy w oczach, leżenie plackiem i peany na cześć Jarka. Komedia po prostu. Albo milionowy przykład na to, jak łatwo manipulować tłumem baranów – można im kij w tyłek wsadzić i nawet nie pisną, byle tylko szepnąć jednocześnie do uszka jakieś miłe, pozbawiano znaczenia słówko.

 • Gajowy , to jest upodlenia przyzwoitych ludzi !
  Przykład z rdlp P-n z jednego z N-t , gdzie „n-czy” ( udokumentowane TW ) , za milczenie ” kupuje” szefa związku „S” za kupno przez niego domu w mieście za przysłowiowa złotówkę !!!!!

 • Lasak

  oj dużo takich przykładów i konsekwentnie dobrze jest to ujawniać – brawo podobno też coś drgnęło w wielu regionalnych i dglp czy to prawda?

 • judela

  Lasak , drgnęło to na Nowogrodzkiej !!!
  Ale my , ludzie lasu, powinniśmy popierać dobrą zmianę !!!
  Większość zachowuję się zachowawczo i gdzie gremialne poparcie rządzących?
  Starzy ubecy i zomoki szantażują młodzież leśną swoimi”wpływami” u tzw.”góry” w LP i zastraszają Brać Leśną !!!!
  Proszę wierzyć ich czas minął !!!!
  Walczyć trzeba o własną tożsamość i godność !!!

 • Lasak

  te wpływy o których mowa to zapewnie efekt działalności siwobrodego obrońcy III RP, który z rydzykowym urzędnikiem hamował prawe zmiany w LP

 • wiewiórka

  Wkrótce dojdzie do tego,że nie będzie żadnego poparcia przez prawych i zbliżające się wybory mogą przerżnąć z kretesem. Załogi pomału mają tego dość co obecnie się dzieje w Lasach. Związki nie istnieją, w Sejmie już tylko jednostki mogą bronić Lasy.
  Widać pomału, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o wyprowadzanie pieniędzy znowu poza lasy, a ludzie tam harujący (załogi nadleśnictw) co z tego mają no co…..całe g……. Stawka zamrożona, premii nie ma, nagrody nie ma – po prostu masakra.

 • Lasak

  rządy poprzednich karierowiczów kryjących się za PiS to jedynie strata bezcennego czasu i jeszcze rżną głupa , że sa prawicowi i gęby w kosciele pokazują

 • Wiewiórka , Generał zachowuje się racjonalne wstrzujac podwyżki w LP , gdyż presja lewackiej opozycji jest jak słychać duża ?
  Przykład premii w rządzie a teraz w SN ?
  Na tym zabiegu jesteśmy poszkodowani jako pracownicy !!!
  Ale jak płaczą namaszczeni dyrektorzy i n-czy przez ubeckojudecka ekipę ?????

 • Lasak

  wszystko wygląda narazie zbyt łagodnie, jak nie będzie przyspieszenia w czyszczeniu ze „złogów to czas działa niestety na odbudowę starego układu, oni tylko grają na czas, podlizywanie, umiejętne blokowanie i stopniowe zniknięcie tematu – póki jest koniunktura trzeba gonić to zapyziałe towarzycho tłustych kotów i ekstremalnych konformistów

 • podleśny

  Może by tak stworzyć mapę interaktywną nadleśnictw na której czytelnicy Prawego Lasu znaczyliby jednostki gdzie dekomunizacja jest niezmiernie pilna.