kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archiwa

Dlaczego nie powołano komisji NATO do zbadania katastrofy smoleńskiej?

Gen. Sławomir Petelicki, twórca GROM i członek Zespołu Ekspertów Niezależnych zarzuca rządowi zakłamanie ws. katastrofy smoleńskiej. Zdaniem rozmówcy Wirtualnej Polski Donald Tusk i jego otoczenie z rozmysłem wprowadza społeczeństwo w błąd i to już od poranka 10 kwietnia. Petelicki powtarza, że tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy.

Jak twierdzi gen. Petelicki rząd będzie robił wszystko, żeby raport ministra Millera nie ujrzał światła dziennego. – Plan jest następujący: będą odwlekać publikację jak długo się da, a wszystko zależy od słupków sondażowych. Jeżeli będzie źle z poparciem, poświęcą ministra obrony Klicha, a minister Miller, mimo groźnej miny, będzie dyspozycyjny, co udowodnił wmawiając Polakom, że samolot był cywilny i że lotniska zapasowe były przygotowane, wbrew stanowi faktycznemu – uważa. http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,Widzialem-SMS-katastrofe-spowodowali-piloci,wid,13313904,komentarz.html

9 komentarzy Dlaczego nie powołano komisji NATO do zbadania katastrofy smoleńskiej?

 • Jeżeli ta informacja się potwierdzi, to Partia Oszustów nie wejdzie do Sejmu !!
  Jednak miłosierny Bóg i Matka Boska wzięła w opiekę Polskę i Polaków.
  Moja Śp. Kochana Babcia Katarzyna w trudnych chwilach dla Ojczyzny w czasie okupacji niemieckiej a później radzieckiej często mawiała – „Większa Boska moc niż baranie rogi”.
  Miłego dnia Kochani Leśnicy !
  Darz Bór !

 • Ukazała się książka Pana Leszka Szymowskiego,który twiedzi, że przyczyną katastrofy w Smoleńsku był zamach zorganizowany przez specsłużby Rosji.
  Samolot wylądował awaryjnie poobijany w błocie (na zdjęciu wraka wyraźnie widać zabłocone opony), a o godz. 8.39 rozerwała go bomba próżniowa, która zabiła częśc pasażerów. Ci co przeżyli zostali zamordowani strzałami z broni palnej. Całe zdarzenie zostało dokładnie sfilmowane przez Satelity szpiegowskie USA.
  Myślę, że tak mogło być !
  Darz Bór

 • Anita

  Trudno powiedzieć nie znając wszystkich faktów ale… należałoby zbadać i takie najmniej prawdopodobne hipotezy bo przecież w śledztwie z góry nie można ich odrzucac,tym bardziej że ciąg zdarzeń może wskazywać na jakieś tam prawdopodobieństwo.
  Po pierwsze, samolot był tuż przed katastrofą remontowany w Sojuzie
  Po drugie, nagła gęsta mgła nad lotniskiem w połączeniu z kilkukrotnym „podchodzeniem” rosyjskiego transportowca do „lądowania”
  Po trzecie, ujawnione odgłosy strzałów przy płonącym wraku
  Po czwarte, rozmiar zniszczenia samolotu
  Po piąte, dezinformacja zaraz po katastrofie.
  Po szóste, nagłe odwołanie swojego wylotu „niektórych” ważnych posłów
  Można by dalej pociągnąć lecz mi za to nie płacą, niech to robią zawodowi śledczy,ale jak kto ciekawy to niech poczyta;http://cogito.salon24.pl/297734,widmo-czarnego-sufitu

 • korektor

  Orzeł dobrze mówisz. Pewnie wniósł na pokład bombę któryś z „ich” ludzi. Podczepił się pod delegację!
  Te ruskie świnie, zrobiły wszystko aby Naszego Prezydenta zlikwidować. Tylko on stawiał się ruskim bolszewikom w Polsce, u sterów w UE oraz w samej Moskwie!

  Biada nam, biada!

 • krogulec

  Orzełku!Klep pacierze, a nie wypisuj bzdur! Twoim idolem jest pewnie niejaki J.K. Jeżeli tak, to gratuluję wyboru.

 • sifu2

  jak było naprawdę to wiemy tyle ile ktoś nam przekazuje, my leśnicy nie jesteśmy od wyjaśniania kwestii katastrofy bo to nie nasza działka, mniej polityki panowie,!!!wina leży po każdej ze stron i już.i tyle w tym temacie, i zakończcie ten temat po rzygać się chce.są fachowcy niech wyjaśniają. leśnicy też się wkurzają jak np polityk czy ktoś mówi jak hodować las, niech każdy zajmie się swoją robotą a w kraju będzie git. i nie jestem zwolennikiem PO czy Pis. partie niech zajmą się też swoją robotą czyli reformy, my swoją lasem, a w tedy będzie ład i porządek. a ja jako związkowiec nie godzę się na to żeby solidarność była stronnicza za jedną partią.my jesteśmy ponad podziałami. a jak komuś nie pasuje nie zasługuje być związkowcem i niech spada do jakiejś partii. Solidarność to nie partia!!!! tylko związek i niech tak zostanie.

 • Anita

  „wina leży po każdej ze stron i już’ napisz jeszcze słowami byłego socjalistycznego wieszcza PRLu ’ pisarze do piór, rolnicy do pługa….etc”
  Przestań „sifu”, nie kompromituj się,nie obrażaj ludzkiego rozumu, bo niby skąd wiesz o winie, żeby rozstrzygaći oceniać? A co do solidarności to i owszem to nie partia polityczna, to paria raczej działaczy i raczej nie ma nic wspólnego z związkami zawodowymi.

 • Muchomor

  Solidarność to nie tylko związek, ale ruch społeczny, dzięki któremu żyjemy w wolnej ojczyżnie. Śpiewali o tym już nasi dziadowie w pieśni”Boże coś Polskę”. Pogodzić się nie można z tym, że sprawę Katynia oddać fachowcom, tylko jakim fachowcom- z pod sierpa i młota. Wynik już mamy. Polacy mają prawo znać prawdę. Zbadać to powinni niezależni międzynarodowi eksperci. To Sowieci powinni wypłacić rodzinom ofiar katastrofy i mordu katyńskiego odszkodowania oraz za utracony samolot. To oni tak prowadzili samolot rządowy, że sie roztrzaskał. Bezporną winą ekipy Tuska jest oddanie śledztwa Sowietom, którzy nigdy przyjacielami polaków nie byli. To Tusk w imię partykularnego interesu, aby pognębić śp Prezydenta doprowadził do podwójnych obchodów rocznicy mordu.Leśnicy są nie tylko do klasyfikowania drewna, ale mają prawo do patriotycznych poglądów politycznych. Trochę wiedzy na temat związków zawodowych, w demokratycznych krajach, centrale związkowe udzielają poparcia tym partiom, które reprezentują interesy ich członków. W Polsce ta zdrowa Solidarnośc nie może popierać liberałów Tuska i Komorowskiego, którzy przehandlowują resztki majątku narodowego i niedługo będziemy najemnikami we własnym kraju. Cóż nam zafundowano: kryzys finansowy, rosnące bezrobocie, inflacja w skali niespotykanej od 15 lat, szalejąca drożyzna. Nas się karmi tematem zastępczym, atak na PiS i Kaczyńskiego. Trudno od nich oczekiwać czego innego, gdy u steru władzy jest dwu nie znających ortografii historyków idących na pasku rekinów biznesu. Przykładem sączenia jadu jest superstacja, gadzinówka Agory no i GW. Tam tylko dominuje temat PiS i Kaczyński oblewani pomyjami.

 • van

  Muchomor powiedz to wreszcie wprost o co ci chodzi – nie żadna katastrofa tylko drugi mord tym razem Smoleński.