marzec 2011
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiwa

10 kwietnia 2010 – Pamiętamy

Mija jedenasty miesiąc od tragedii, jaka dotknęła nasz naród. Oto ci, którzy w naszym imieniu lecieli, aby oddać hołd bohaterom pomordowanym przez rosyjskich zbrodniarzy, tylko za to, że byli Polakami, oddali swe życie w katastrofie samolotu. Dziś, wielu odpowiedzialnych moralnie, politycznie czy karnie za tę tragedię stara się wymazać z pamięci narodu tę śmierć, tak jak przez dziesiątki lat komuniści polscy i rosyjscy starali się wymazać pamięć o ofiarach Katynia, Tweru, Miednoje i innych, nie znanych dotąd miejsc kaźni na tej nieludzkiej ziemi.

Dlatego, tym większy obowiązek spoczywa na nas, którzy w sprawie pamięci o bohaterach mamy czyste sumienie, abyśmy pamiętali o ofiarach i pamięć tę przekazywali następnym pokoleniom. Jutro w wielu miastach odbędą się uroczystości poświęcone ofiarom tragedii smoleńskiej. Starajmy się czynnie wziąć udział w tych obchodach, dając tym samym wyraz umiłowania naszej umęczonej Ojczyzny.

http://niezalezna.pl/7306-10-marca-msza-sw-i-marsz-pamieci

7 komentarzy 10 kwietnia 2010 – Pamiętamy

 • weteran

  jestem w DUŻYM SZOKU jak działa INSPEKCJA LEŚNA pod obecną władzą!!! naprawdę LP toczy raczydło w postaci kilku histryków, młodziana i nadzorcy wysokiego rangą! Pełna informacja na http://www.pigipedia.multibe.pl

 • sifu2

  10 kwietnia 2010 – Pamiętamy ale nie przesadzajmy!!!!!!

 • racja nie ma co przesadzać

 • O jakiej przesadzie mówicie? ledwo się ktoś odezwał ,a już atak. Dlaczego w przeciwieństwie do innych portali Prawy Las nie tętni życiem, a ledwie ktoś zabierze głos , to zaraz, jak odnoszę wrażenie ,ktoś przywołuje do porządku ,czy to tylko strach leśnych ludzi, a może cenzura i krety? Dla mnie i wielu moich znajomych leśników 10 kwietnia to bardzo ważna i smutna data i chcę się tym podzielić wśród „swoich” . Mija rok ,a ból ciągle dotkliwy ,że zginęło tak wielu wspaniałych ludzi i Prezydent , którego ja bardzo mocno ceniłam, dlatego sama uczczę tą rocznicę bardzo uroczyście i zachęcam wszystkich do mówienia o tym co dla nich ważne, nie bójmy się, bo „zło karmi sie naszym strachem” Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi. Darz Bór! Cześć pamięci ofirom katastrofy z 10.04.2010

 • O jakiej przesadzie mówicie? ledwo się ktoś odezwał ,a już atak. Dlaczego w przeciwieństwie do innych portali Prawy Las nie tętni życiem, a ledwie ktoś zabierze głos , to zaraz, jak odnoszę wrażenie ,ktoś przywołuje do porządku ,czy to tylko strach leśnych ludzi, a może cenzura i krety? Dla mnie i wielu moich znajomych leśników 10 kwietnia to bardzo ważna i smutna data i chcę się tym podzielić wśród „swoich” . Mija rok ,a ból ciągle dotkliwy ,że zginęło tak wielu wspaniałych ludzi i Prezydent , którego ja bardzo mocno ceniłam, dlatego sama uczczę tą rocznicę bardzo uroczyście i zachęcam wszystkich do mówienia o tym co dla nich ważne, nie bójmy się, bo „zło karmi sie naszym strachem” Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi. Darz Bór! Cześć pamięci ofir katastrofy z 10.04.2010 .

 • Ewa

  Flinta tylko nie popadnij w paranoję.10.04 to nie tylko 2010r.

 • Bez obaw Ewo, paranoją niech martwią sie ci którzy sami nie obchodzą żadnych rocznic i świąt ,ale denerwują ich inni ,tacy których interesują ważne daty.