luty 2011
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

Archiwa

Porażka pomysłu prywatyzacji Lasów Państwowych w Anglii

Okazuje się, że nie tylko w Polsce nienasycone finansowo lewactwo chce położyć łapy na lasach.  Taką samą próbę podjęto w Wielkiej Brytanii. I tam, podobnie jak w Polsce, za sprawą ostrej reakcji społeczeństwa , pomysł poniósł porażkę. Traktuje o tym artykuł w Gazecie Wyborczej z 18 lutego pt.  „Premier Cameron zgubił się w angielskich lasach” . Dziwimy się tylko, że GW, która była gorącym zwolennikiem włączenia polskich Lasów Państwowych w sektor finansów publicznych, a co za tym idzie umożliwienia ich prywatyzacji, zdecydowała się pokazać, że obrona państwowych lasów nie jest udziałem tylko Polaków. Chyba cenzura zaspała. Maleszkę zwolnili, czy co?

http://wyborcza.pl/Premier_Cameron_zgubil_sie_w_angielskich_lasach.html

źródło: Gazeta Wyborcza

3 komentarze Porażka pomysłu prywatyzacji Lasów Państwowych w Anglii

 • bernard

  Także inna informacja z „wybiórczej” Dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego otrzymał z ministerstwa środowiska, według informacji przekazanej przez Gazetę Wyborczą, polecenie przeprowadzenia procedury wyceny terenów w Tatrach, takich jak Czerwone Wierchy czy Morskie Oko.
  Pieniński Park Narodowy oszacować ma wartość np. szczytu Trzy Korony, Ojcowski Park Narodowy m.in. Maczugi Herkulesa i Jaskini Łokietka.
  Ekspertyzy kosztować mają miliony złotych.
  Czyżby za namową Angeli wyprzedzające przygotowanie się na zmodyfikowany wariant grecki,czyli wyspy za długi,góry za długi?

 • jaro

  Wiem,że coś podobnego jest teraz robione w nadleśnictwach – trzeba zebrać i wysłać do dglp wartość całego nadlesnictwa.
  Jest to zbierane z silp i jakoś przeliczane.
  Wie ktoś może po co te zestawienia???

 • golum

  PORAŻKA TA TO NIC W ZWIĄZKU Z ZAMIESZCZONĄ INFORMACJĄ NA http://pigipedia.multibe.pl/ KTÓRA DOTYCZY POSTANOWIENIA PROKURATURY W ZWIĄZKU Z „DZIAŁALNOŚCIĄ” FUNKCJONARIUSZY NAJWYŻSZYCH WŁADZ LEŚNYCH !