styczeń 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwa

Zamienił stryjek

Szanowni Państwo!

Rekonstrukcja rządu entuzjazmu nie wywołała, bo nie bardzo wiadomo kogo, prócz nowych ministrów, miałaby ucieszyć. Totalna Targowica zainteresowana jest wyłącznością dostępu do żłobu i zapewnieniem bezkarności za dotychczasowe przekręty. Nic innego ucieszyć jej nie może.  Unia Europejska pozostała nieugięta i nadal grozi sankcjami. Zadowoleni mogą być tak zwani ekolodzy, bo jest realna szansa, że nowy minister ugnie się pod presją unii i pozwoli kornikowi zeżreć Puszczę Białowieską kompleksowo. W tym konkretnym wypadku zamiana „siekierki na kijek” stanie się nie tylko symboliczna.

Odważny Minister Obrony zdołał zrobić bardzo wiele i miejmy nadzieję, że tego nie da się już odwrócić. Aż dziw bierze, że zachował swe stanowisko tak znienawidzony przez Totalną Targowicę Minister Sprawiedliwości. Czyżby było to jedyne stanowisko, które udało się zachować? Wszędzie tam, gdzie „dobra zmiana” nie dotarła, nadal nie ma szans dotrzeć. Będzie tak, jak było.

Powstały nowe ministerstwa z myślą o tych, którym się teki ministerialne „należały”, bez względu na koszty i utrudnienia dla wszystkich. Rozrost biurokracji służy jedynie jej samej.

Cieszmy się zatem z tego, co mamy i próbujmy działać dla dobra Polski każdy jak potrafi. Łączmy też nasze wysiłki wszędzie tam, gdzie to możliwe, na przykład w walce z cenzurą w Internecie.

Pozdrawiam

 Małgorzata Todd

10 komentarzy Zamienił stryjek

 • Stary Gajus

  W Polsce – Ojczyźnie Mojej , nigdy nie było – nie ma i nie będzie miejsca dla zdrajców – złodziei i obcych agentur !!!

 • mikesh

  Hej Gajusie, to co oni tu robią?! 🙂

 • Henryk

  Zacny , Stary Gajus wyrażnie zadekretował , że nie było , niema i nie będzie złodziei , obcych agentur w tym kraju i mucha nie siada . Tak ma być i będzie . 100 % pewności . Tak Mu Dopomóż Bóg . Amen .
  To się dopiero Małgorzatka ucieszy ( znaczy Todd ),

 • mikesh

  „Cieszmy się zatem z tego, co mamy i próbujmy działać dla dobra Polski każdy jak potrafi. Łączmy też nasze wysiłki wszędzie tam, gdzie to możliwe, na przykład w walce z cenzurą w Internecie.”

  Nie zapomnijmy jednakże, że to działanie może narazić nas na bolesny odwet sił zagrożonych! 🙂

 • bobek

  Kręte drogi. Zaufajcie. Wasz Genialny Strateg

 • Stary Gajus

  Zdrajcami są również ci co to zajmując kierownicze stanowiska – konserwują i tolerują sbeko komuchów z PZŁ i spółki !
  Takim ” konserwatorem” jest – GŁÓWNY ANALITYK I JEGO KOLESIE !!!
  Czas na emeryturę starcy emeryci – Fredy – Rysie i Piotrusio -Adasie !!!
  Dotyczy Bula doradców z POedlasia i Jasia Ka….!!!
  Najwyższy czas aby czerwone kundle POszły w las !!!

  Darz bór !

 • Stary Gajus

  Ubolewam,że również ja daję się sprowokować różnym – frustratom i grafomanom !!!
  Zło nie istnieje , albo też raczej nie występuje jako zjawisko samo w sobie. Zło jest po prostu brakiem Boga. Jest jak ciemność i zimno, występuje jako słowo stworzone przez człowieka dla określenia braku Boga. Bóg nie stworzył zła. Zło pojawia się w momencie, kiedy człowiek nie ma Boga w sercu. Zło jest jak zimno, które jest skutkiem braku ciepła i jak ciemność, która jest wynikiem braku światła.

  Prostujcie ścieżki Wasze i zmierzajcie ku Słońcu – AMEN !

 • tt

  Cały czas rządzą ludzie ukształtowani w czasach komuny: zaczynając od prezesa a kończąc na analizach. Nie należy liczyć na zmiany.

 • Marek

  Stek bzdur