lipiec 2014
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiwa

Sukces „Solidarności” – leśnicy (i nie tylko) zainteresowani wzorami mundurów

17 000 odwirdzin

5 komentarzy Sukces „Solidarności” – leśnicy (i nie tylko) zainteresowani wzorami mundurów

 • facetzlasu

  „Monitorujemy reagujemy”. Została Pani szefową Solidarności, a nie instytucji monitorującej . Trzeba zacząć działać.Pozdrawiam

 • Pilarz

  Z mundurem to najlepiej wrócić do wzoru przedwojennego.Sic!. Ludzie! Jest XXI wiek, zmieniła się rzeczywistość. LP nie są już organizacją militarną, zdajcie sobie z tego sprawę. Komuna dawno już pogrzebana, zajmijcie się sprawami pracowniczymi anie jak jakaś partia sprawami gospodarczymi. Pani Grażyno, nie jest Pani dyr. gen. bis.

 • Muchomor

  Pilarz, jezeli nie wiesz czy lasy są instytucją militarną czy zmilitaryzowaną, to nie pisz banałów. Wspólnego to nie ma nic wspólnego z komuną, chociaż komuna Palikota i Millera mają sie dobrze.Facet już dość
  napisałeś służalczych bredni zwłaszcza za kumpla Pigana, teraz próbujesz odebrać podstawowe uprawnienia szefowej Solidarności. W zacietrzewieniu zapomniałeś, że rolą zwiazku jest czuwanie nad przestrzeganiem prawa i monitorowanie jego łamania jest konieczne. Odbieranie uprawnień związkowcom do obrony nabytych praw leśnikom, to kolejne ich zmargilizowanie w społeczeństwie. Należy przyjrzeć się mundurom lęśników od czasów Królestwa Polskiego. Nosili emblematy Państwa i stosowne uzbrojenie. Twórca Lasów Państwowych za II Rp śp Adam Loret byłby przerażony, tym co się teraz wyrabia. Umundurował leśników, uzbroił żeby czuli się bezpiecznie przy spotkaniu z przestępcami leśnymi. To Żelichowski partacząc ustawę o lasach rozbroił leśników. Teraz PO i PSL prowadzą grabież osad leśnych, które z takim wysiłkiem budował śp Loret. Trochę szacunku dla zawodu, który pełnicie i nie dać się ponieść zwariowanemu trendowi wyprzedaży majątku lasów. Ta zła władza wyprzedała wszystko, co było do shandlowania, został jej tylko majątek lasów. Na początek obarczyła je haraczem. Motto zanim napiszesz pomyśl co piszesz.

 • Stokrotka

  Muchomor bardzo intensywnie uczestniczy w swoich opiniach na poruszane tematy,które są badzo ważne i dotyczące LP w ostatnim okresie na przestrzeni czasu tj od co najmniej 0,5 roku. Muchomorze i chwała Ci za to.Widać,że interesują Cię sprawy Lasów,Polski. Wiemy, że takiego dyrektora jakim był Adam Loret, to już nie będzie, bo elit w Polsce już nie na(w kręgach leśników też). To co pozosło to twz. „spad”. miernoty, służalcy, kierownicy bez j…j, dbający tylko o stołek, gotowi poświęcić nawet swoich najbliższych, żeby tylko nikt ich nie ruszył. Nie są oni zdolni do niczego. Mało tego, nie podejmują decyzji, nie zarządzają, nic nie robią dobredo dla firmy,która ich żywi, utrzymuje. Mają zabitego w sobie ducha. To samo dotyczy dyrektorków RDLP,DGLP i tego najsłabszgo w historii RP Ministerstwa Srodowiska z siedzibą w Warszawce. A przecieć od lat 80-tych naszego sytulecia ta instytucja prawie,że nie istnieje.
  Muchomorze jesteś wielki.

 • Pan MUCHOMOR wg naszej oceny nadaje się na Dyrektora Generalnego LP
  Dość już dyrektorów ” klasy” BYSIO!= czyli dorwać się do czwartego koryta
  i garnąć tylko do siebie!Poza tym to nieudacznik i …