czerwiec 2013
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archiwa

Las dla lemingów

Królikowscy 1 Królikowscy 2 Królikowscy 3 Królikowscy 4

6 komentarzy Las dla lemingów

 • Semper Fidelis

  Co wolno Królikowskiemu to nie Kowalskiemu… Polska B nie jest już na wschodzie, to kategoria wszystkich tych, którzy nie pasują do salonu.

  Ale w PGL LP trwa w najlepsze propaganda sukcesu, taka sama jaką uprawia rząd. Tak trzymać, a jak się Kowalscy wreszcie przebudzą, to się szeregowym leśnikom za tych Królikowskich nieźle oberwie.

 • raq

  Ale macie problem. Firma działa, premie płacą, bezpłatne mieszkania, deputaty, 13-tka i roczna premia. sorty mundurowe. pewna praca i w miare dobre pieniadze. Brak planów zwolnien grupowych. Firma na plusie odnosnie dochodów, inwestycji.

  Ale co tam…lepiej narzekać, marudzić.

  Faktycznie, powinni na zdjęciach się smucić, najlepiej na czarno i ze rozbitym Tupolewem na klapach z opornikami na szyjach.

  Wie jeden z drugim co to kampania reklamowa? Dociera do tych jednokierunkowych główek?

 • Muchomor

  rag, przestań trąbić propagandy sukcesu, bo co się dzieje wszyscy widzą.Widocznie w twojej chorej wyobraźni zwolnienia grupowe to normalka za obecnej władzy. Ich brak według ciebie to status dobrobytu.Efekt takich zwolnień świadczy o rozpadającej gospodarce kraju i tragediach tracących pracę, przymusowa emigracja do pracy takiej, której nie chcą wykonywać mieszkańcy innych krajów. Czyli zafundowano nam pracę murzynów u bogatszych. Bezpłatne mieszkania, kto je ma? To ta władza pozbawiła mieszkań służbowych podleśniczych i innych pracowników lasów. Podleśniczowie mieli mieć prawo wykupu mieszkań i osad w, gdzie mieszkają. Tymczasem mieszkania i osady kupują ci co mieszkają we własnych willach, a za bezcen kupują nieruchomości lasów /Skarbu Państwa/ z zamiarem odsprzedaży z zyskiem.To ta władza zafundowała pracę do 67 lat, gdy dla młodych jej nie ma i harują za granicą często na czarno w nieludzkich warunkach. Może sobie wyobrazisz 67 letniego drwala utrzymującego rodzinę, gdy będzie niezdolny do pracy w tym wieku, będzie świecił oczami o zasiłek z opieki społecznej. To ta władza uchwaliła przepisy o elastycznym czasie pracy nawet 12 godz dziennie. Może sobie wyobrazisz, jak będzie marnował zdrowie ciężko pracujący, gdzie jest ergonomia pracy i prawo do wypoczynku. Wyniszczeni w ten sposób ludzie do emerytury nie dopracują i pójdą do opieki społecznej na koszt podatników. To ta władza pozwala na umowy śmieciowe, gdzie cała masa społeczeństwa nie odkłada na emerytury, a ich pracą bogacą się właściciele, czyli żerują na społeczeństwie.Kapitalizm XVIII wieku.
  Władza leśna wydaje duże pieniądze za kilka fotek parze aktorskiej, jako rzekoma reklama lasów. Pytam komu to potrzebne i czemu ma służyć, bo wartość lasów i jej walory zna nawet dziecko w przedszkolu. To twoja łepetyna jest jednokierunkowa. Kampanię reklamową prowadzi się w określonym celu, z której są korzyści w tym przypadku iluzoryczne.
  Odnośnie tragedii Tupolewa to przyjdzie czas, że ci co do niej doprowadzili
  staną przed wymiarem sprawiedliwości, ale tym prawdziwym nie w rodzaju Tuleyów. Hańbą dla Polaków jest, że Premier aby upokorzyć Prezydenta
  obchodzi rocznicę mordu katyńskiego zorganizowaną przez sowieckiego dysydenta, który do tej pory za potworny mord nikogo nie ukarał oraz odmówił przekazania dokumentów zbrodni Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości. Hańbą jest, że premier tego kraju oddaje śledztwo katastrofy smoleńskiej sowietom nie pytając o zgodę rodzin poległych. Miał chyba świadomość, że śledztwo powinna obiektywnie przeprowadzić Międzynarodowa Komisja Wypadków Lotniczych. Efekt sowieckiego śledztwa znamy, a polscy śledczy dysponują tym co z nosa skapnie sowietom. Nawet próbek wraku nie mieli prawa bezpośrednio wywieść do kraju, tylko były przetrzymywane przez sowietów. Taka marna istota, jak ty urządza sobie igrzyska z tragedii narodowej i przedwczesnej śmierci wspaniałych obywateli Polski. Rzeczywiście masz klapki na oczach. Zrozumiałe dla mnie staje się, dlaczego podczas okupaji sowieckiej byli wykonawcy wrogiej idei komunizmu, którzy mordowali patriotów polskich, żeby uzyskać względy morderców stalinowskich. Określać nie chcę twojej wartości, ale tylko cyniczny drań może sobie drwić z tych co katastrfę smoleńską pamiętają i żądają prawdy, nie w rodzju tej co pani Marszałek przekopała ziemię na metr w miejscu katastrofy.

 • raq

  Mam propozycję.

  Napisać petycję do Generała, żeby zamienił rodzinę Królikowskich na rodzinę Macierewicza. On w tej chwili jest wolny, został znowu schowany ze względu na rosnące poparcie PISu.

  Do czasu wyborów czyli 2015 na pewno będzie miał wolne.

  Nie wiem gdzie pracuje Muchomor, ale u mnie mieszkania czy osady wykupują wszyscy od pracowników leśnych po podleśniczych oraz pracowników działu technicznego.

  Co do utopii sukcesu.

  Czy ktoś Cię trzyma w pracy w Lasach jak Ci się nie podoba?

  Idź do prywaciarza, tam same kokosy, bezpłatne mieszkania, 13,14,15,16,17, elastyczny czas pracy. urlopy na RODOS. ogólnie miodzio.

  Po co się męczysz w Lasach! Jak tam tak dobrze!!!

 • Muchomor

  rag, twoje cyniczne draństwo jest porażające, a chora nienawiść do ludzi o nieskalanej uczciwości chora. Atakujesz posła Macierewicza, powinieneś znać jego zasługi dla wolnej Polski, a później urządzać igrzyska. Człowiek od najmłodszych lat walczący z komuną-więzień bezpieki. W wolnej ojczyżnie
  domagający się usunięcia od władzy agentury UB i SB na usługach sowietów.
  Dlaczego Niemcy i Czesi potrafili rozliczyć przeszłośc- w Polsce tego nie zrobiono, bo do władzy ludzie powiązani z bezpieką /oliny, bolki itd/. Odnośnie obecnej jego działalności to dowód dążenia do prawdy o katastrofie. W walce o prawdę opiera się na ekspertyzach naukowców, a nie na wymyślonych teoriach. Gdy władza nie ma argumentów to się go ośmiesza, podobnie jak za pakiet klimatyczny winę próbuje się zepchnąć na śp Prezydenta. On nie posuwa się do ohydnych kłamstw, jak Marzałkini o patemorfologach i przekopaniu ziemi. Twoje stwierdzenie, że u mnie mieszkania kupują wszyscy świadczy, że siedzisz na stołku z nadana obecnej władzy. Śpiewasz hymny złu obecnej władzy, ile zła to czyni to wcześniej dałem przykład sługusów komuny.Piszesz o dobrobycie, bo nie ma zwolnień

 • Muchomor

  C.d grupowych i tu masz kurzą pamięć, w lasach zwpolnienia grupowe były /plan majchrzaka/. Dokonali bezsensownej czystki ci sami co obecnie sprawują wladzę w lasach począwszy od wiceministra po generalnego wielu regionalnych i nadleśniczych. Obecna władza w świetle fleszy przywróciła ich na stołki, nieważne, że wcześniej narobili szkód kadrowych niszcząc
  uczciwych leśników o poglądach obcych leśnej komunie. Nieważne, że narobili szkód gospodarczych w lasach /topienie drewna w prywatnych firmach za miliony zł i lasy nie odzyskały należności/. To jest prawda o obecnej władzy leśnej.Twoje stwierdzenie, jeżeli ci nie odpowiada to idź do prywaciarza świadczy o tępocie i bezczelności. To obecni włodarze w ramach czystki Majchrzaka z ludzi solidarności już raz wyrzucili mnie z lasów. To twoja władza zafundowała elastyczny czas praca i z pracowników zrobiła XIX wiecznych parbków u włąsćicieli. Mam nadzieję, że ty tego dobrobytu zakosztujesz.