grudzień 2011
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Sąd ponownie za przywróceniem Piotra Tałałasa do pracy

W dniu 13 grudnia 2011 roku sąd Rejonowy we Wrocławiu wydał ponownie wyrok w sprawie zwolnienia z pracy w biurze Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu Piotra Tałałasa. Ponownie wyrok sądu brzmi – zwolnienie było bezprawne – przywrócić pracownika do pracy na zajmowanym wcześniej stanowisku i wypłacić wynagrodzenie za czas pozostawania bez pracy.

Przypominamy, że Piotr Tałałas został ponad rok temu zwolniony z pracy w trybie artykułu 52 KP. Nikt myślący wtedy, ani dzisiaj, nie ma wątpliwości, że zwolnienie Piotra z pracy było próbą zemsty za zeznania, jakie Piotr złożył w prokuraturze w sprawie afery Sobiesiaka w Zieleńcu. Jest to już trzeci wyrok w tej sprawie. Poprzednio wrocławski sąd apelacyjny zwrócił do ponownego zbadania przez Sąd  Rejonowy tematu ochrony prawnej działacza związkowego.

Ciekawi jesteśmy, kiedy wreszcie wyroki sądu rejonowego będą przez Lasy respektowane i kto zapłaci za bezprawne decyzje wobec Piotra Tałałasa

14 komentarzy Sąd ponownie za przywróceniem Piotra Tałałasa do pracy

 • Stan

  Kto zapłaci za bezprawne decyzje? Pan zapłaci, pani zapłaci, z kasy lasów się zapłaci. Tylko Wojciech A. nie zapłaci.

 • zosia

  Wojciech A ewakuuj sie. Czas Twoj sie zbliza.

 • antypig

  Przecież nic się nie zmieniło, będą odwlekać wykonanie wyroku sądu jak długo się da. Cytując za klasykiem: „Polska to dziki kraj”, „Prawo to my, a nie dla nas”.

 • MŁOT_THORA

  Jak ktoś komuś do pięt nie dorasta, to mu te pięty tylko gryzie.

  Pan Pigan powiedział kiedyś, że szeregowy pracownik patrzy z pozycji budy.

  Jestem przekonany że PRAWOLASOWEPACHOLENTA, patrzą z pozycji kanału zlewowego.

  A możecie sobie szczekać, i tak w konfrontacji na dialogi z Panem Wojciechem, woda by się Wam pomiedzy uszami zagotowała, twarz zmieniła stan skupienia ze stałego w ciekły, a Wasz uproszczony układ pokarmowy zwinął by się tak szybko jak Chinole z A2.

  AHoj!

 • Sytuacja obecnie, staje się bardzo podobna do zdarzeń zauważanych już bardzo dawno temu. Metody podobne, – tylko trudno tak od razu powiedzieć, czy zostały zapożyczone, czy wykorzystywane są nadal przez pierwowzór.

  źródło:

  http://marucha.wordpress.com/2011/12/20/chanuka-swieto-swiatel-25-kislew-3-tewet/#comments

  komentarze: #12

  cytat:

  (…)

  „Brafmann w swej Książce o Kahale daje najkategoryczniejszą na to zapytanie odpowiedź następującą:

  – „Po opłaceniu się Kahałowi za taki akt kupna żyd nabył Hazaka (władzę czyli prawo) na majętność chrześcianina, w skutek czego ma on wyłączne prawo i to bez współzawodnictwa innych żydów starać się zawładnąć tą majętnością, — i to, jak w kahalnym akcie sprzedaży jest wymienionem, „jakimikolwiekbądż sposobami”.

  Nabywca jedynie ma prawo nająć majętność od właściciela prawdziwego prowadzić w niej handel, pożyczać właścicielowi pieniędzy na lichwę, również jak i innym lokatorom tejże majętności, być faktorem tak właściciela, jako też i lokatorów.

  Słowem, on tylko ma prawo eksploatowania wszystkich Chrześcian, którzy wraz z właścicielem majętności są jego ofiarami, przeznaczonemi do wyzyskiwania przez niego, ponieważ nabył od Kahału prawo Hazaka.

  (…)

  ???

 • antypig

  Młocie Thora zachwycasz się wodolejcą, który potrafi godzinami gadać bez ładu i składu. Pismo mówi:” Po owocach ich poznacie” , a jego owoce są zgniłe.

 • alek

  Młocie Thora – nie obrażaj Thora – Benito Musolini też umiał mówić, przekonywać, gestykulować i porywać „tłumy”. I co z tego – był gnidą i historia przydzieliła mu miejsce przynależne taki osobom. Dzisiaj Fidel Castro też jest „oratorem”. Pięć, dziesięć godzin to dla niego pestka, i co, i nic, jest gnidą i nią pozostanie. Niedawno jedna gnida, ziewalająca cały naród, pożegnała się z tym światem, a już do głosu dochodzi następna wesz. Takich ludzi należy wygnieść i nie pozwolić im ponownie wypłynąć na obszary decyzyjne. Nie ma się kim zachwycać.

 • antypig

  To, że Adamczak dorobił się tylu wyznawców to materiał na doktorat z psychiatrii. Jednak głąbów nie brakuje.

 • facetzlasu

  antypig i dlatego skoro nie ogarniasz to poprostu sam skorzystaj z fachowej medycznej porady tej specjalności

 • antypig

  Jeżeli będę potrzebował skorzystam na pewno, a nie tak jak niektórzy nie przyjmują do wiadomości że potrzebna im pomoc. Pomimo różnic zdań, życzę WSZYSTKIM wesołych świąt.

 • Stan

  Dokładnie rok temu Pan Piotr znalazł się w tej samej sytuacji co dziś. Prawylas pisał: „Wkrótce wigilia, jest więc szansa, że nawet leśni politycy przemówią w sprawie Piotra Tałałasa ludzkim głosem”. I co, przemówili? Beczeli żałośnie i bezrozumnie, jakby mieli same trociny pod czaszką.

 • MŁOT_THORA

  Wasz „mały” też gestykuluje, grozi, i pamięta, porywa „masy” moherowe pod Pałacami. I gada bez składu i ładu o wiele do stokroć bardziej niezrozumiale. Tym gorzej dla Was!

 • alek

  Młocie! – Tobie już nic nie pomoże, Ty jesteś po prostu MŁOT.

 • antypig

  Tyle złych emocji, a wystarczy tylko logicznie przeanalizować fakty i już można wyciągnąć właściwe wnioski. Niestety niektórych myślenie boli, więc wolą zachowywać się jak bezmyślne barany (przepraszam barany).