marzec 2011
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiwa

BULiGL do prywatyzacji

W nocy z czwartku na piątek przedstawiciel rządu, podczas obrad Komisji Skarbu,  zgłosił poprawkę nakazującą komercjalizację, a następnie prywatyzację Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.  Przypominamy, że w  Ministerstwie Środowiska jednym z pomysłów było stworzenie z BULiGL swoistego organu nadzorczego nad Lasami Państwowymi. Czyżby teraz prywatne podmioty miały decydować o zadaniach Lasów Państwowych. A może ten pomysł kiełkował już od dawna. Skoro nie można stworzyć rad nadzorczych w Lasach, to utwórzmy prywatną firmę, która zadecyduje za Lasy co i ile ma pozyskiwać.

4 komentarze BULiGL do prywatyzacji

 • Kochani Rodacy
  Każdy dzień rządów PO to radosna twórczość, która niestety szkodzi Polsce i Polakm, w tym Lasom Polskim.
  Nalepiej niech Pan Tusk i jego rząd sam się sprywatyzuje i opuści Polskę!!
  Z leśnym pozdrowieniem
  Darz Bór !

 • Wroclaw

  Świetnie.. wiemy jak PUL robią prywatne firmy.. 🙁

 • antek

  Rzygać mi się chce jak czytam wasze wywody,przywatyzacji boi sie ten,kto nie chce rzetelnie ptracować jak tego wymaga włąścicieli oczywiście trudno coś wtedy się kradnie ,bo ktoś tego majatku pilnuje.A kto pilnuje lasów ? nikt ,każdy kradnie ile sie da ,a szczególnie „niby” zasrani lesnicy,szum wielki robi sie, aby nie dzielić sie łupem,a w lasach przede wszystkim jest dużo stanowisk do obsadzenia ,czego głupcy z platformy tego nie zrobili,tylko odali je „solidarności”/co to za spowszedniałe słowo/,kiedyś to była chluba nasza,nawet jak dostawaliśmy pałką za solidarność każdy by poszedł na śmierć ,dzisiaj tym słowem można sobie d..ę podetrzeć,kiedyś solidarność jawiła nam sie bycie razem, teraz solidarność oznacza bycie osobno dzieki POPISowi,a w szczególności braciom Katyńskim

 • Alek

  Antek – mimo Twojego głupawego plucia jadem i tak Cię lubię. Może kiedyś przejrzysz na oczy i przy pluciu poparzysz sobie język.