luty 2011
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

Archiwa

Nie możemy spocząć na laurach – prof. Jan Szyszko

7 komentarzy Nie możemy spocząć na laurach – prof. Jan Szyszko

 • antek

  Nasz Dziennik i Szyszko -razem wzięci.Panie Ministrze,jak tam obwodnica koło pańskiego domu,udało sie ja oddalić ?

 • Kolego bojówkarzu PO Antku
  niech Kolega przestanie głupoty wypisywać.
  Prof Jan Szyszko to wielki pariota, który m.in. walczy o Polskie Lasy.
  A twoi zasrani idole na czele z P. Tuskiem i Komorowkim, chcą wszystko sprzedać, łącznie z Polskimi Lasami, a z Polaków zrobić parobków we własnym kraju, dlatego trzeba ich jak najszybciej odsunąć od władzy wszelkimi dostępnymi środkami.
  Z leśnym pozdrowieniem
  Darz Bór !

 • Muchomor

  Dziwić się nie należy, że Tuskowa ekipa szkodzi dobru Polski w tym lasom. Przykładem bezprawia, jest powrót Stokłosy do Senatu, przecież to kompromitacja Polski. Przez dwa lata sądy nie potrafiły osądzić i skazać za ponad 20 zarzutów prokuratorskich. Tuskowcy zamiast ścigać przestępstwa, tworzyli komisje śledcze, d/s nacisków, Blidy itp aby nękać organa ścigania za wykrycie aferalnych machloj, stawia się nawet zarzuty agentom za to, że wykryli łapówkarstwo na wybrzeżu. Antkom itp odpowiadam, odczepcie się od mediów katolickich. Zajmijcie się swoimi, jak GW.Merytorycznej dyskusji nie podejmiecie, bo argumentów brak. Szacunku nie macie nawet dla tragedii naodowej. Szmata potrafi nawet lżyć pośmiertnie śp Prezydenta prof Kaczyńskiego. Człowieka zasłużonego w wywalczeniu wolnej Polski, polaka patrioty.

 • Drogi Muchomorze !
  Popieram Cię całym sercem !
  Po głębszej analizie ostatnich zachowań P. Tuska i P. Komorowskiego, uważam, że ludzie ci są za głupi, aby tak lawirować i oszukiwać Polaków.
  Po prostu są szantażowani przez specsłużby z dawnych PRL, które są ściśle powiązane ze specsłużbami Moskwy i Berlina.
  Szantaż specsłużb powoduje, że ludzie Ci są gotowi na wszystko, łącznie ze sprzedażą w obce rece całego majątku narodowego, co doprowadzi do zniewolenia Polaków ! !
  Z leśnym pozdrowieniem
  Darz Bór !!!!!

 • tiger

  Wspierajmy wszelkimi dostępnymi środkami prof. Jana Szyszko, da Bóg, że niedługo wróci na należne mu w Lasach Państwowych stanowisko. Pozdrawiam

 • Prawa Naturalne – jak krowie na rowie, bez ogródek i zawiłości pokazują, że w sytuacji osobistej definitywnej deklaracji , na etapie końcowego rozrachunku jakiegoś stanu (zamiany 30% Ziem należących do Narodu Polskiego, na dług – obcych, wrogich narodów); znajdą się tacy co z własnej (za obiecane srebrniki – akcje) lub przymuszonej woli (utrata stanowiska), odejdą od deklarowanych dotychczas swoich idei (obrony Polskich Lasów Narodowych), przyjmując warunki zwodniczych naukowców (jako rozgrzeszenie swojej świadomości), ulegających działaniu uwodzicielskiej mocy zdradliwych pokus (powszechnej propagandowej insynuacji), natchnionych i uduchowionych przedstawicieli władzy (iluzjonistów), będącej na usługach bezwzględnej zafałszowanej strategii, dążącej do czynienia zła (całkowitego zaniku Polskich Rodzin – „wyjazdy za chlebem”).

  Nastąpi to poprzez ludzi omamiających; – fałszywym, nieszczerym, dwulicowym postępowaniem, podejmowanym jedynie ze względu na korzyści, świadomie mówiących nieprawdę, celem wprowadzenia w błąd dla własnej korzyści i oszukania innych.

  Zdolność tych osób do moralnej oceny czynów, zwłaszcza własnego postępowania, poprzez dążenie do czynienia dobra i odwodzenie od zła, oraz aprobowanie czynów dobrych i osądzanie złych, jest trwale u nich potwierdzona i przypieczętowana urzędowym symbolem występku, jako zdolność bezwolnie odebrana.

  Obecny okres, staje się czasem krystalizowania, stanowczego zajmowania swojej pozycji.

  Zasoby leśne Polski są niewyczerpalnym żródłem surowca, są one całkowicie naturalnie odnawialne i dlatego są łakomym kąskiem dla każdej „siły”.

  Drzewostany Polskich Lasów Narodowych są takim „perpetum mobile”, napędzanym mocą energii słonecznej.

  Nie ma odpowiednika wśród innych, dostępnych w Polsce zasobów naturalnych, które mogłyby w projektowaniu długookresowego (kilkuset lat) rozwoju Narodu Polskiego, gwarantować równoważnych i stabilnych dostaw.

  Nauczeni iluzjorystycznym realizacjom gospodarczych dotychczasowych sukcesów, nie pozwólmy omamić się wszechbędącym propagandystom.

  Oni bezwolnie utracili tę zdolność, do moralnej oceny czynów, zwłaszcza własnego postępowania.

  Działania, które kiedyś rozwijały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, obecnie pędzą niczym bugatti veyron.

  Z dużym prawdopodobieństwem można się spodziewać, że obecni „Siewcy” doczekają owoców swojego siewu.

  Czy owoc który zbiorą będzie dla nich pożywny, czy trujący – zależy tylko i wyłącznie od nich.

  „… po owocach ich poznacie …”

  Pozdrawiam 🙂

 • Kochany pof. Janie Szyszko byłem Pana studentem w latach 80-tych
  i wiem ile upokorzeń musiał Pan znosić, ponieważ płynął Pan zawsze pod prąd.
  Jak to sie mówi „tylko zdechłe ryby płyną z prądem”.
  Myślę Panie Profesorze, że tem koszmar rządów ludzi: niekompetnych, płytkich intelektualnie i duchowo, bezideowych, przekupnych i powiem wprost nikczemnych – niebawem się skończy !!!
  Nie Bóg ma Pana w opiece w tych trudnych czasach dla Polski i Polaków, w tym dla Lasów Państwowych i Leśników Polskich !
  Jak mawiała moja Babcia śp. Katarzyna – „Większa Boska moc niż baranie rogi”
  Z leśnym pozdrowieniem
  Darz Bór !