wrzesień 2010
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archiwa

Protest w cieniu tragedii

Po niewyobrażalnej tragedii, jaka dotknęła naszych kolegów ze Złocieńca w katastrofie autokaru, w której zginęło 13 osób, pojawiło się pytanie, czy na miejscu jest protest w Warszawie.
Jest to oczywiście indywidualna sprawa każdego pracownika Lasów Państwowych, ale nam się wydaje, że leśnicy ze Złocieńca, jak i ich rodziny, też pragnęli dobra polskich lasów i solidaryzowaliby się z protestującymi.
Dlatego apelujemy o wzięcie udziału w proteście przeciwko włączeniu Lasów Państwowych w sektor finansów publicznych. Dla uczczenia ofiar z Nadleśnictwa  Złocieniec zachęcamy do wspólnej modlitwy w ich intencji. Proponujemy też,  aby flagi, które nieść będą demonstranci, przewiązane były kirem. Niech to będzie protest w postaci marszu milczenia.
Zachęcamy do zbiórki w autokarach pieniędzy na rzecz ofiar katastrofy i ich rodzin. W poprzednim artykule zamieściliśmy numer konta bankowego, założonego przez GDLP, dla zbiórki funduszy na ten cel.
Bądźmy w ten sposób solidarni z nimi.

Stanowisko Polskiego Towarzystwa Leśnego w/s włączenia Lasów Państwowych w sektor finansów publicznych

Stanowisko SITLiD w sprawie włączenia Lasów Państwowych w sektor finansów publicznych

Uchwała RP PiS w sprawie włączenia Lasów Państwowych do sektora finansów publicznych

1 comment to Protest w cieniu tragedii

  • Wielkie sorry, mam nadzieję, że nie zburzę spokoju tego blogu, że tak całkiem off-topic, ale szukamy wsparcia na leczenie małego Alanka. A nuż znajdą się na tej stronce ludzie dobrego serca, albowiem najmniejsza złotówka i jakakolwiek natura poparcia będzie przyjęta z wdzięcznością. Kliknij na http://www.alanek.org.pl i sprawdź jak możesz nam pomóc.