czerwiec 2010
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwa

Uchwały WZD NSZZ Solidarność leśników

Pamiętając o tym, że Przewodniczący KSPL nie znał uchwał, dlatego nie mógł ich realizować (jak zeznał podczas rozliczania się z minionej kadencji) publikujemy nowe uchwały, aby Pan Uleniecki nie mógł w przyszłości tłumaczyć się brakiem dostępu do dokumentów.
Jako kuriozalne należy traktować Stanowisko nr 1 podjęte na koniec zjazdu, przy bardzo niskiej frekwencji, które zafundowali delegaci z Wrocławia i Katowic, jako próbę zatuszowania ewidentnego łamania przez nich  statutu NSZZ Solidarność.


6 komentarzy Uchwały WZD NSZZ Solidarność leśników

 • Jaśniepan

  Jeśli to faktycznie uchwały WZD, to proponuję popracować troszkę nad gramatyką i ortografią. I obudzić się w nowym, a nie za każdym razem starym, ustroju. Czas na zmiany idące z duchem czasu 🙂 a nie kolejny „powrót do przeszłości”.

 • Ewa

  Pan Uleniecki nie zeznawał tylko składał sprawozdanie,macie dziwną manię przesłuchiwania i skazywania waszych adwersaży.
  Stanowisko potępiające wprowadzenie zarz. komisarycznego w KSPL było przyjęte gdy na sali było kworum.Biadolicie bo Panu Langerowi się zbierze w Komisji Krajowej

 • jar

  Ad uchwała nr 7 – jakoś patetycznie tak

 • Wolgang

  Tańcujcie z Ulenieckim tak dalej … .
  jeszcze jedno – Ewo, zaangażowanie p.Langera pomogło samej KK, więc daremne twe słowa 😉

 • antypig

  Musztarda po obiedzie. Ci którzy utracili przywilej bezpłatnego mieszkania:
  1. Płacą czynsz dużo większy niż rekompensata.
  2. Umowy mają zawarte na czas pracy (płatne mieszkanie służbowe)
  3. O wykupie nie ma na razie mowy

 • Solidarite

  A przepraszam kto kazał do domu jechać…

  Jak się skasowało pieniążki za wyjazd…to się siedzi na 4 literach do końca…a nie myka ukradkiem…(no ba jak my władzy nie wzięli…to już mamy wszystko w de…) 😛