styczeń 2010
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwa

A jednak 300 zł rekompensaty

Dyrektor Generalny zaskoczył wszystkich i przebił  propozycje rekompensaty za utracone prawo do bezpłatnych mieszkań Ulenieckiego (ciekawe, kto mu podpowiedział kwotę 250 zł, skoro pilska Solidarność już w grudniu domagała się 300 zł) i przychylił się do propozycji Związku Leśników Polskich, mimo iż na początku spotkania ze związkami zawodowymi pani Dyrektor Paszkiewicz proponowała 221,70 zł. Dyrektor Pigan zadecydował o 300 zł ekwiwalencie włączonym do pensji.
Niestety, potwierdziły się nasze obawy, że ze sprzedażą mieszkań niesłużbowych będą problemy. Jak się wyrażono „zasady najmu i sprzedaży poszczególnych zagród i budynków należy rozpatrywać indywidualnie”, co w tłumaczeniu na język praktyki oznacza, że nie wszyscy, którzy utracą prawo do bezpłatnych mieszkań będą mogli kupić osady, w których mieszkają. Poniżej notatka ze spotkania związkowców z Dyrektorem Generalnym.

13 komentarzy A jednak 300 zł rekompensaty

 • Antygruś

  Wiem ,że sukces ma wielu ojców ale tego Panie Hejman sobie nie przypisuj miałeś swoje pięć minut i znamy twoje osiągnięcia ;D

 • marchewa

  Sukces? Pan raczy żartować! do tego jeszcze dyrektor zdecydował dać więcej niz proponował Uleniecki … . Ośmieszył go po prostu.

 • antypig

  Rozumiem, że jak zaczyna się palić grunt pod nogami to chce się być dobrym. Ale cel tego miał być inny, chodziło o pozbycie się ciążących dla lasu starych bud. Powinno się wdrożyć procedurę sprzedaży prawie wszystkich tego rodzaju obiektów. Wyjątkiem mogą być budynki nowe i wewnątrz kompleksów leśnych.

 • marchewa

  Sprawa mieszkań na dobre ruszyła się, gdy musiały pojawić się kuluarowe wieści o aferze zielenieckiej. taki jest kalendarz.

 • TOM

  Jedynym właściwym rozwiązaniem by oczyścic sytuacje w Lasach jest jak najszybsze ODWOŁANIE ZE STANOWISKA SZANOWNEGO PANA DYREKTORA PIGANA!!! ciekawe kiedy usłyszymy znów o jego genialnych pomysłach optymalizacji itd…a to 300zł to tylko po to by się podlizać bo grunt pod nogami zaczyna się palić.

 • antypig

  Dni tej ekipy są policzone. Dla dobra lasów to dobra wiadomość.

 • Antygruś

  Antypig napisał -„Powinno się wdrożyć procedurę sprzedaży prawie wszystkich tego rodzaju obiektów. Wyjątkiem mogą być budynki nowe i wewnątrz kompleksów leśnych.” .A ja uważam że powinien przestać padać śnieg i powinien zelżeć mróz.{tylko co z tego}

 • Antygruś

  Zanim zaczniecie wdrażać procedurę sprzedaży mieszkań , pomóżcie załatwić Grusiowi rozgrzebaną sprawę papieru toaletowego , żeby miał czym się pochwalić na „spotkaniu po latach”

 • Alek

  Myślałem Antygrusiu że obrażasz tymi postami swoją inteligencję, ale doszedłem do wniosku że nie można obrażać czegoś czego się nie ma

 • antypig

  Nie stać cię Antygrusiu na nic lepszego lżysz uczciwego człowieka i nie stać cie na rzeczową dyskusję. Swoim poziomem intelektualnym przypominasz mi Adamczaka, a może jesteś tylko jednym z jego przydupasów? Wiem, że nerwy puszczają ale trochę kultury nikomu nie zaszkodzi.

 • Antygruś

  Przyganiał kocioł garnkowi,a za porównanie mojej inteligencji do Adamczaka dziękuję

 • Alek

  Jeżeli Ci ona odpowiada, to ją masz.

 • antypig

  Guru Adamczak wzór dla Antygrusia (każdy ma taki ideał na jaki sobie zasłużył).