styczeń 2010
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwa

Prokuratura na tropie Adamczaka

Sprawą nielegalnej wycinki lasu pod wyciąg w Zieleńcu, brak reakcji Regionalnej i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych oraz zasadność zwolnienia nadleśniczego ze Śnieżki, który przeciwstawił się „biznesom” Bdzikota i Sobiesiaka bada prokuratura. Szkoda tylko, że dopiero publikacje prasowe spowodowały zainteresowanie się przez organa ścigania ewidentnymi przekrętami w dyrekcji wrocławskiej. Okazuje się, że łamanie prawa w sprawach pracowniczych to dopiero przygrywka do „praworządności”  pana Adamczaka.
W sprawę „wyciągową” zamieszany jest również pan Łokietko,  ściągnięty z Wrocławia do Dyrekcji Generalnej LP, „wybitny” specjalista od tropienia afer w nieruchomościach.

W dniu wczorajszym wszystkie wiadomości radiowe i telewizyjne rozpoczynały się od „dokonań” naszych władz leśnych i leśno – związkowych. Młode wilczki pokazały na co ich stać. Pięknie, k…, pięknie.  http://www.rp.pl/artykul/419906.html

57 komentarzy Prokuratura na tropie Adamczaka

 • już zwalnia Wołów(matecznik „S”farbowanej)

 • karol

  Pietrucha! Adamczak juz sobie przygotowal Nadlesnictwo Milicz??Tylko powinnien sie spieszyc bo nastepca Pigana bedzie mial swoich kumpli.

 • wiosna

  No Adamczak skonczyl ci sie geniusz gnebienia ludzi. Do lasu na szczaw idzie wiosna.

 • zbulwersowany

  Ale zanim się skończy zdąży skrzywdzić wielu uczciwych ludzi !!!

 • pietrucha

  No to współczucia dla ludzi z Milicza, przeżyją szok – po TAKIM Sierpińskim (szacunek dla Pana, Panie Nadleśniczy), „taki” Adamczak!

 • antypig

  Temu panu (Adamczakowi) dziękujemy i nie myślcie, że będzie miał jakiekolwiek stanowisko w LP. Sam ustalił nową jakość ( degradacja do najniższych stanowisk w lasach, obniżanie pensji zasadniczej, brak propozycji pracy), te zasady będą go też obowiązywać.

 • jar

  Nie komentarze ale fakty się liczą
  No to spisujcie fakty…do udowodnienia