lipiec 2009
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archiwa

Pijany Nowak osiągnął swoje?

Adam Nowak jednak postawił na swoim. Odgrażał się, będąc w pijackim upojeniu na zjeździe KSPL w Gdańsku, że „wyp…oli Modrzejewskiego” i wygląda na to, że słowa dotrzymał.
Jak donosi lokalna prasa Dyrektor Generalny LP przesłał do Rady Powiatu Szczecineckiego wniosek o wyrażenie zgody na odwołanie Andrzeja Modrzejewskiego z funkcji Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku i rada taką zgodę wyraziła.
Pijcie tak dalej  chłopcy, a skończy się jak w popularnej  piosence biesiadnej:

Przepijemy naszej babci domek śliczny
domek śliczny , domek śliczny
i zrobimy z tego domku dom publiczny
jeszcze dziś , jeszcze dziś , jeszcze dziś.

A po nas to już tylko pożar – to dewiza obowiązująca dziś w Lasach Państwowych .

A słowo stało się ciałem – Modrzejewski odwołany – czytaj notkę prasową:
http://imm.newton.pl/dglp/zprava.asp?wfar=1&wdvzo=16.07.2009&wdvzd=16.07.2009&wcz=3

16 komentarzy Pijany Nowak osiągnął swoje?

 • sołtys

  Czy to nie ten osobnik wypisywał rewelacje na lesypolskie.pl pod nickiem WH33Y ? To by wyjasniało wiele … .

 • skrzat

  Czy naprawdę nie ma rady na tą związkową hołotę . Niszczą wszystkich stojących im na drodze. Żeby zostać dyrektorem lub nadleśniczym nie trzeba być fachowcem, nie trzeba mieć doświadczenia ani stażu na różnych stanowiskach. Wystarczy być aroganckim i bezwzględnym chamem i już można pomiatać ludżmi.

 • Gienio

  No proszę – Można się rozczulić jak to Panowie H. i U. bronią teraz swojego koleżki.
  Gdzie byliście jak „koleżka” niszczył ludzi ? Kogo reprezentujecie – ludzi czy koleżkę ? Co za obłuda.

  „Koleżka” lubił uczyć ludzi latać bez spadochronu. W końcu sam poleciał.

 • roger

  Adam Nowak? a to to ….. jest?

 • Antygenia

  Gieniu, politowania godny… kogo niby on uczył latać ? Wymień jednego, którego pozostawił bez pracy. Tylko takiego, co naprawde był kiedys zatrudniony w biurze rdlp, a nie fantoma jekigoś.

 • sołtys

  Modrzew popełnił kilka poważnych błędów, choćby nie potrzebnie zadarł z Kaszubami, więc nie ma sensu nad nim rozdzierać szat. martwi jednak czas i styl odwołania. Młody generał nie chciał tego robic rok temu, żeby uniknąć niepotrzebnego skandalu i okazać swojej słabości wobec internetowych blogerów. Zrobił to teraz, chcąc jednoczesnie dać sygnał, że on jest panem sytuacji. Sygnał dla opozycji. Związkowej tym bardziej.

 • Gienio

  Antygienio ? politowania godni poplecznicy „Koleżki” znowu w akcji ?

  „Poważne błędy” – Fakt, takie błędy, że aż organa ścigania i wymiar sprawiedliwości się tymi „błędami” zajmował. Nie mówiąc o odwołaniu kilkudziesięciu nadleśniczych w kwestiach personalnych i koszeniu nieprawomyślnych. Typowy przykład utraty kontaktu z rzeczywistością i pomylenia rół urzędnika z prywatnym właścicielem.
  Jakoś dziwnie nikt po odwołanym nie płacze, za wyjątkiem kilku „przyjaciół”. Żałosne.

 • Antygenia

  Geniu, biedaku…organa ścigania zajmowały i udowodniły, że żadnych zarzutów nie ma , bo nic zakazanego się nie działo, a wręcz przeciwnie.A w ogóle to mi cie żal, bo najwyraźniej dzielisz ludzi na „naszych” czyli wrogów dyrektora, i „obcych” – tych co maja inne zdanie. Tak na marginesie – każdy z tych odwołanych nadleśniczych dostał propozycję pracy, w przeciwieństwie do zachowania pięknego Marianka, który tego nie zrobił. To juz ostatni post w tej sprawie, gdyż z fanatykami nie zwykłem dyskutować.

 • sołtys

  Marian – burzyciel „układu”? 😆 Ha ha ha!

 • Dyrektorze Pigan! Proszę uszanować Kordelas Leśnika. Zaszczytne to wyróżnienie miało być wręczane zasłużonym dla lasów leśnikom a nie dla dygnitarzy, którzy z lasami mają tyle wspólnego co wilk z astronomią.Rozdawnictwo tego wyróżnienia jest żenujące. Wręcza je Pan obecnie urzędującemu dygnitarzowi, jak i I sekretarzowi Komitetu Wojewódzkiego PZPR z okresu stanu wojennego oraz PRL-owskiemu wiceministrowi. Zasługą wiceministra była zgoda na budowę kombinatu chemicznego w lasach Nadleśnictwa Puławy. Przeszły one klęskę ekologiczną i cierpią do dziś. Żeby było śmieszniej Kordelas otrzymuje Piotr O. z RDLP Lublin, zasługą jego jest, że w okresie SLD-owskich czystek, szyldem Solidarności akceptował pozbawianie pracy zasłużonych leśników. Ponoć jest to Pana jeden z nieoficjalnych doradców kadrowych i chyba dlatego na lubelszczyźnie tracą stanowiska leśnicy powiązani z Solidarnością. Wieść niesie, że o wyróżnienie jego nikt nie występował. Dewaluuje Pan to zaszczytne wyróżnienie w oczach leśników. Niektórzy zasłużeni leśnicy, posiadacze tego wyróżnienia zastanawiają się czy go nie zwrócić. Niechcą być w jednym szeregu z wyróżnianymi przez Pana tzw.osobistościami. Pamiętam wręczenie kordelasa przez Dyrektora Tomaszewskiego wielkiemu myśliwcowi z Niepołomic,Janowa Lubelskiego, Rudnika i ponoć Bieszczad Komorowskiemu. W niedługim czasie Pan ten znalazł się w grupie posłów AWS, którzy wystąpili o prywatyzację lasów.Obym nie wykrakał! Historia się powtarza.

 • Nowy

  Ciekawe dlaczego M.P nie rozprawiają się z dyrektorami zespołów składnic?
  Rzeczywiście wstyd się przyznać do posiadania kordelasa, a miało to być szczytne wyróżnienie.

 • JAN

  DYREKTOR PIGAN ROZDAJE KORDELASY..
  ABY DORŻNĄĆ POLSKIE LASY!!
  WSZYSCY DYREKTORZY REGIONALNI…PRZYDUPASY
  WAZELINIARZOM..WCISKAJĄ…RÓWNIEŻ-KURDE-LASY!!
  ORGANIZACJA..PRZESTĘPCZA…O NAZWIE..T.U.S.K….działa..jest to..
  TOTALITARNA-UKRYTA-STRUKTURA-KORUPCYJNA..
  POpierana..przez PIGANA..OD WIECZORA..do RANA!!

 • JereMiarz

  Piszecie Nowak pijany, a cóż dopiero Lider Super ZZ, ten to chleje i rozpija innych kompanów. Bywa że rozbijają po pijaku sam. służbowe po czym szybko otrzymują znowu prawo jazdy. Kadry ustala do podleśniczego włącznie za aprobatą POpaprańców politycznych.

 • Alek

  Jeden wart drugiego!

 • mogran

  Coraz częściej zapomina się, że LP to lasy państwowe a nie lasy Pigana. A dyrektor ze Szczecinka poleciał bo postawił się Gawłowi, którego biznesowe interesy są w Koszalinie powszechnie znane. A to on trzęsie kadrami nie tylko w lasach. Ale i Gawłowskiego i Lasu do czasu.

 • Władek

  JereMiarzu, prosimy o wiecej informacji nt. wypadku superLidera. czas na demontaz PO-twora.