styczeń 2009
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Zabierają mieszkania podleśniczym, inżynierom nadzoru i strażnikom leśnym

Jak ustalił senator Wojciech Skurkiewicz w Ministerstwie Środowiska trwają prace nad odebraniem bezpłatnego mieszkania służbowego podleśniczym, strażnikom leśnym i inżynierom nadzoru. Pan minister Zalewski widać bardzo nie lubi tych stanowisk, bo już za czasów jego dyrektorowania w Lasach Państwowych masowo usuwano z pracy podleśniczych i strażników leśnych, w ramach tzw „planu Majchrzaka” (którego oczywiście nie było), a inżynierów nadzoru redukowano do jednego na nadleśnictwo.
Swoją drogą chyba ogłosimy konkurs „Co nam leśnikom dała POPSLowska władza?”, bo zabierać to ona potrafi, oj potrafi… (oświadczenie Senatora Wojciecha Skurkiewicza)

3 komentarze Zabierają mieszkania podleśniczym, inżynierom nadzoru i strażnikom leśnym

 • Janusz

  Ministerstwo Środowiska nie prowadzi prac nad rozporządzeniem odbierającym mieszkania służbowe podleśniczym i strażnikom.
  Co do mojej sympatii dla tych dwóch grup ,proponuję zasięgnąć języka u moich podwładnych z czasów, gdy byłem nadleśnivczym.

  Pozdrawiam

  Janusz Zaleski

 • kedli

  cytat Leśnika2008 z forum lasy: Anna Malinowska napisał/a:

  Dyrektor podtrzymuje swoje wcześniejsze stanowisko, a projekt rozporządzenia w sprawie mieszkań trafił już do MŚ.

  Panowie projekt w sprawie mieszkań, który trafił już do Ministerstwa poparty jest analizą oszczędności jakie przyniesie to dla LP w związku z powyższym będzie trudno Ministrowi nie podpisać tego rozporządzenia w tych trudnych czasach dla LP a jak wiemy Nasz Premier ceni tych ministrów, którzy potrafią szukać oszczędności.
  Pozdrawiam

 • pawel

  fajnie ze oszczedzac zaczeli od najmniej zarabiajacych (podlesniczowie) jednak placimy i to stawki sa 5 razy wieksze od tych jakie sa za 1m kwadratowy w danej gminie ponoc mamy super standart nie wiem o co w tym chodzi (super standart ze kibel w domu jest czy co) o kant d.. mozna to rozbic jak mi wyliczyli ile mam bulic to na zyc00 zl zstanie czas do Angli sie sprzedac a zwiazki zawodowe mowia ze to z mysla o nas bo latwiej bedzie kupic ha ha ha ci co mieli latwiej kupic juz kupili a nasze budy latwiej beda mogli kupic kolesie grubych ryb na stanowiskach dziekuje Panu Dyrektorowi Generalnemu ktory sie ze zwiazkow zawodowych wywodzi i calym tym pozal sie Boze zwiazkom he he zrobiliscie z nas psy i to juz psy bez budy pozdrawiam Darz Bor a moze Boze Ratuj