maj 2017
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwa

Demokracja sterowana

 

Szanowni Państwo!

Czym różni się demokracja ludowa od demokracji sterowanej? Ta pierwsza nie kryła się z jawnym oszustwem, nazywając dyktaturę demokracją. Po wyhodowaniu „nowego człowieka” zastąpiono jedno wielkie kłamstwo wieloma pomniejszymi, w których niedouczony obywatel nie jest w stanie się połapać. Ukręcono łeb wszelkim prawdziwym debatom, wprowadzając zasady sportowe, przy czym drużyny nie udowadniają, która jest w danej dyscyplinie lepsza. Wystarczy podział na „nasza” i „wasza”. To bardzo ułatwia wybór odbiorcom.

Prawda, czy kłamstwo nie mają już znaczenia, niepotrzebne są żadne zasady. Jak coś mówi „nasz”, to ma rację, jak „ich”, to racji nie ma. Co za ulga! Nikt nie jest zmuszany do samodzielnego myślenia.

Wszędzie tam, gdzie mogłoby się jednak pojawić myślenie, zastępuje się je uczuciami. Masz się litować nad biednymi „uchodźcami”, nie pytając skąd oni się tu wzięli, kto zapłacił za ich transport, w czyim interesie jest destabilizacja Europy.

Demokracja sterowana przez lewactwo ma też coś bardziej wyrafinowanego dla wybrednych – 51 płci do wyboru. Tu dopiero można się wykazać nowoczesnością!

Pozdrawiam

Małgorzata Todd

3 komentarze Demokracja sterowana

 • henryk

  Szanowna Pani Małgorzato !
  Proszę mi wybaczyć , ale Pani nazwisko nic mi nie mówiło . . Sięgnąłem więc do Wikipedii , gdzie uzyskałem o Pani kilka informacji – miedzy innymi to , że jest Pani autorką kilku książek , które udało się nawet wydać .
  Zgadzam się w Pani wypowiedzi z tezami na temat różnic w demokracjach i nierozsądnej polityki wielu krajów zachodnich w kwestii tzw. „uchodźców” – szczególnie pochodzenia muzułmańskiego (ze wszystkich religii , które są nieszczęściem dla rozumnej cywilizacji i w 90 % żródłem krwawych wojen – islam jest najbardziej ekspansyjny i ogłupiający ).
  Bertrand Russel (genialny filozof , logik , matematyk , laureat nagrody Nobla z 1950 r.)- cytuję :
  ” W demokracji wolno głupcom głosować , w dyktaturze wolno głupcom rządzić ”
  ” Oto cała bieda : głupi są tak pewni siebie , rozsądni tak pełni wątpliwości ”

  Natomiast nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym „czymś bardziej wyrafinowanym dla wybrednych – 51 płci do wyboru” .
  Czyżby zainfekowała się Pani obsesjami kościoła katolickiego , które go trapią namiętnie w kwestii seksualności , płciowości , życia intymnego człowieka – doszukując się wszędzie strasznego grzechu ?
  Niewątpliwie wszelkie dewiacje w tym względzie to odstępstwa od normy , a nawet choroby psychiczne , które jeśli to możliwe , to należy leczyć(podobnie jak kleptomania , piromania , dewocja – bezmyślna pobożność itp. odchyłki) , uświadamiać , zachowując wyrozumiałość .
  A na koniec już ostatni cytat z Bertranda Russela :
  ” Fakt ,iż jakiś pogląd jest rozpowszechniony , nie stanowi żadnego dowodu na to , że NIE jest on całkowicie absurdalny . Jeśli weżmiemy pod uwagę , że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia , należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem , iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne – niż rozsądne „

 • takipionek

  Polska to dziwny kraj!
  Amerykański dziennikarz przebywający w Polsce „wrzucił” w INTERNET zdjęcia z warszawskiego metra. Ludzie siedzą, stoją ,czytają , drzemią czyli cisza , luzik, spokój. Reakcje internautów pochodzących z tzw. wyższej tolerancyjnej CYWILIZACJI ( o której marzy nasze rodzime lewactwo) dość dziwne:..” ONI WCIĄŻ CZYTAJĄ KSIĄŻKI W METRZE ???,….DLACZEGO NIE MA KAŁU ANI MOCZU, CZY CZARNYCH PALĄCYCH BLANTY? …. TO TAK WYGLĄDA JAK METRO W PARYŻU 40 LAT TEMU…NIE ROZUMIEM….. GDZIE SĄ ŚMIECI I KAŁUŻE MOCZU… ONI NIE SĄ AGRESYWNI ? TO TAK MOŻNA ?.. Sprowadzajmy więc w myśl wiadomej KOPACZKI tabuny czarnych muzułmanów . Osiedlą się nam rozmnożą, zwiększą zaludnienie ,.przyuczą NAS do swojej wiary i będzie jak w tym wysoko- cywilizowanym , zachodnim, paryskim metrze. Byłem tam, jechałem, musiałem wąchać. Groza. Nasze polskie „zapachy z pod pachy” w tramwajowym zgiełku to dość subtelny bukiet zapachowy.
  takipionek

 • Lasak

  wynurzenia usadowionego pupilka stołkowicza. Prawych leśników nie trzeba do globalnej degrengolady „zachodu” przekonywać. Róbmy w LP PORZĄDKI bo niedługo będzie zamiast normalności powrót III RP!!!