grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Kongres KSZNOŚiL NSZZ Solidarność idzie na wojnę z Ministerstwem Środowiska

10 komentarzy Kongres KSZNOŚiL NSZZ Solidarność idzie na wojnę z Ministerstwem Środowiska

 • gość

  W sprawie stanowiska nr 2. Drodzy związkowcy – nie rozróżniacie „edukacji” od „PR – kształotowania wizerunku, polityki informacyjnej”. Edukacja leśna dotyczyła i dotyczy dzieci i młodzieży, bo od niej wlaśnie wiele zależy w przyszłości. Tworzą się w tej chwili nowe podstawy programowe w szkołach podtawowych, średnich – może by ktoś zadbał by znalazły się tam elementy edukacji leśnej ( którą można rozwiajać następnie w ośrodkach edukacji przyrodniczo- leśnej, na ścieżkach dydaktycznych). Edukacja dorosłych- niby jak ma wyglądać? Nawet Uniwesrsytet III wieku czasami – z różnych powodów – trudno zebrać na wyprawę do lasu….
  Polityka informacyjna wiąże się z czymś zupełnie innym, i nie jest to to samo co edukacja….

 • Stary Gajus

  Rok 2016 był najlepszym rokiem od 1945 roku w Polsce !
  Rok 2017 będzie lepszym i kluczowym dla Lasów Państwowych i nas Leśników !
  Do Siego Roku – Darz Bór 🙂

 • bobek

  Z choinki się urwał

 • modrzew

  Stary Gajus to chyba centralny „analiztyk” co nie nic wspólnego z prawicą

 • Stary Gajus

  ” Umiej być przyjacielem a znajdziesz przyjaciela ”
  ” Kto ludzi szanuje – sam jest szanowany ”
  ” Być wolnym – to móc nie kłamać ”

  Darz Bór !

 • Stary Gajus

  Kompasem,który wskaże nam drogę do zwycięstwa – wśród tajemnic
  Bożych,jest wiara – miłość – nadzieja i cierpliwość w odbudowie Polski…

  Darz Bór i Szczęść Boże !

 • Daj se Chłopie spokój i na wstrzymanie z tymi bogoojczyźnianymi manifestami , które niczego nie wnoszą do tej „pożal się Boże” dyskusji . Najważniejszym „kompasem” powinien być realizm , zdrowy rozsądek i rzeczowość . Niestety na tym forum nie brakuje tu podobnych ” apologetów ” po powrocie z pielgrzymki na Jasnej Górze . Bóg Zapłać . Amen .

 • modrzew

  Tak tak ta hipokryzja sterowana dla zamaskowania egoizmu analityka jest od dawna śmieszna

 • Lasak

  prywata i egoizm leśnych karierowiczów przekracza degrengoladę PO-PSL-SLD-KOD. Brakuje jeszcze aby warszawski albo toruński cieć parkingu przy wawelskiej albo grójeckiej został wiceministrem, w najgorszym razie dyrektorem jakiegoś inspektoratu (OŚ), departamentu albo naczelnikiem w dglp, nfosigw itd. byleby był powiązany z leśnymi dziadkami a wartości merytoryczne to tylko dla mięsa wyborczego walor. Takie głosy słyszane są wszędzie – i jak tu bronić dobrej zmiany? Czekamy na argumenty z dalekiej Warszawy

 • Cykuta

  Bardzo trudno ,, połapać się ” o co w tym wszystkim chodzi ? co jest grane? Egoizm analityka sięga zenitu ! ! ! Boże toż tego przeczytać nie nadążamy a przecież jeszcze trzeba stosować. Do tego dorzuca najgorsze leśne odpady i biedni dyrektorzy muszą takich typków przyjmować, są zatrudniani ,,niby leśnicy ” nawet po prawomocnych wyrokach sądowych. Boże Ty widzisz i nie grzmisz ! ! ! Faktycznie mam wątpliwości czy w lasach nastąpiła dobra zmiana ? ? ? P.rawy L.esie Ty zmień nazwę proszę na L.L.