listopad 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archiwa

Dr inż. Konrad Tomaszewski Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych

W dniu dzisiejszym tj. 17 listopada 2015 roku Minister Środowiska prof.dr hab Jan Szyszko powołał na stanowisko Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych dr inż. Konrada Tomaszewskiego.
Dużo możnaby pisać o Dyrektorze nominacie, ale chyba najlepiej określi go stwierdzenie, że to najtęższy umysł pracujący w Lasach Państwowych. Wywodzi się z Solidarności Leśnej, był  jej współzałożycielem, jednym
z głównych autorów ustawy o lasach z 28 września 1991 roku, pomysłodawcą
i autorem pierwszej obywatelskiej ustawy uchwalonej przez Sejm, ustawy
o strategicznych zasobach naturalnych kraju. Był też konsultantem portalu Prawy Las.

Gratulujemy Panie Dyrektorze.  
CZAS NA ZMIANY w Lasach Państwowych.
DAMY RADĘ we współpracy z ludźmi uczciwymi i prawymi

Informacja

53 komentarze Dr inż. Konrad Tomaszewski Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych

  • brytan

    Gdybyśmy, żyli w normalnym kraju, to tych moberów, politykierów, kolesiów i kuzynków już dawno nie byłoby w LP i nie odbieraliby normalnym ludziom chęci do pracy, a ty nie leśniku jesteś uprzedzony do obecnie rządzących ale to twój problem, zawsze możesz wyjść na ulicę, a jak nie to czekać cierpliwie do następnych wyborów, strachy na Lachy

  • Hubert

    W lasach straszna biurokracja. Zlikwidować Regionalne Dyrekcje i Generalną. Wzmocnić leśnictwa, powołać Szkoły zawodowe dla przyszłej kadry robotniczej w leśnictwie. Dzisiaj nie ma fachowców do wykonania prac hodowlanych i ochronnych.

  • trojden

    Można sobie pisać a i tak wsparcie dla starych układów po-psl pozostało. Ponadto nie liczy się zupełnie ani wiedza ani zaangażowanie ani prawość.