listopad 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archiwa

Mamy kandydatów do nowego rządu

Beata Szydło – prezes Rady Ministrów

Piotr Gliński – wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego
Mateusz Morawiecki – wicepremier, minister rozwoju
Jarosław Gowin – wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego
Beata Kempa – szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM)
Henryk Kowalczyk – minister w KPRM i przewodniczący Komitetu Stałego RM
Elżbieta Witek – minister w KPRM, szef gabinetu politycznego i rzecznik rządu
Antoni Macierewicz – minister obrony narodowej
Zbigniew Ziobro – minister sprawiedliwości
Dawid Jackiewicz – minister skarbu
Jan Szyszko – minister środowiska
Krzysztof Tchórzewski – minister energetyki
Anna Zalewska – minister edukacji
Witold Bańko – minister sportu i turystyki
Elżbieta Rafalska – minister pracy i polityki społecznej
Mariusz Błaszczak – minister spraw wewnętrznych i administracji
Krzysztof Jurgiel – minister rolnictwa
Witold Waszczykowski – minister spraw zagranicznych
Anna Streżyńska – minister cyfryzacji
Andrzej Adamczyk – minister infrastruktury
Konstanty Radziwiłł – minister zdrowia
Marek Gróbarczyk – minister gospodarki morskiej
Paweł Szałamacha – minister finansów
Mariusz Kamiński – koordynator ds. służb specjalnych
Konrad Szymański – minister w KPRM ds. UE
Adam Lipiński – minister w KPRM ds. kontaktów z parlamentem

A teraz z Bogiem. DAMY RADĘ

12 komentarzy Mamy kandydatów do nowego rządu

 • takipionek

  Temu Rządowi będzie ciężko.Bardzo ciężko. Bo WEWNĄTRZ mamy: dług publiczny – prawie 960 mld.zł dziurę budżetową („szerokości’)- 55 mld zł, która może być jeszcze większa ze względu na zbyt optymistycznie wycenione wpływy z WAT i CIT oraz zbyt wysoko wyszacowane wpływy dewident ze spółek skarbu państwa, należy się też liczyć z możliwością zwrotu dotacji unijnych w związku ze złym ich wydatkowaniem. Będą też toczone przysłowiowe bitwy z bankami o uznanie roszczeń „frankowiczów” oraz o ludzi ( prawie 4,5 mln ) którzy nieopatrznie nabyli produkt bankowy zwany poliso-lokatą. Należy też się spodziewać swoistych „gierek” bankowych w zw. z opodatkowaniem transakcji bankowych. Na ZEWNARZ – dług w wys. 380 mld dolarów, dyplomatyczne bitwy z UE o : przyjmowanie uchodźców, o ulokowanie w Polsce baz NATO, wreszcie negocjacje w sprawie fatalnie wynegocjowanego pakietu klimatycznego. Dlatego potrzebny będzie audyt Naszego Państwa który ukaże czy w rzeczywistości Zielona Wyspa nie jest Zieloną Wsypą .
  takipionek

 • Semper Fidelis

  Niech żyje nowy Minister Środowiska! Czas już najwyższy, by zwrócić Lasom zagrabione 1,6 miliarda i wstrzymać dom9iar od przyszłego roku.

 • Krzysztof Kowalczyk

  Witam!

  Link jaki przypomina nam wszystkim (…mi również!) BUK za co mu dziękuję – a dotyczący tekstu jaki napisałem już kilka lat temu na mojej ,,pigipedii” NIECH WAM MOI DRODZY UŚWIADOMI SKALĘ MEGA DRAŃSTWA KTÓRE NAZYWAM PO MĘSKU SKUR*****STWEM TEGO OSZOŁOMSTWA Z PIGANEM NA CZELE W LASACH PAŃSTWOWYCH LAT 2008-2015!
  Wczorajsza nadzwyczaj kretyńska wypowiedź Ewy Kopacz TAK ZACIEKLE ATAKUJĄCA PiS jaki został przecież WYBRANY PRZEZ NARÓD niech będzie czytelnym DROGOWSKAZEM dla każdego z nowej władzy w NASZEJ OJCZYŹNIE,że jeśli tej bandy kłamców i złodziei nie rozliczymy – TO OSZUŚCI BĘDĄ KĄSAĆ I ATAKOWAĆ ZNIENACKA!
  BEZWZGLĘDNY AUDYT W LASACH PAŃSTWOWYCH!!!! W KAŻDEJ REGIONALNEJ DYREKCJI LP ….gdzie wydawano ostatnimi laty kasę JAK LECI, pod swoje układy A NIEGOSPODARNOŚĆ I JEJ UKRYWANIE PRZEZ IDIOTÓW SIĘGNĘŁA JUŻ DAWNO GRANICE ABSURDÓW!
  Jeśli tego nowa władza nie zrobi, NIE STWORZY GRUPĘ EKSPERCKĄ NOWYCH TWARZY W LASACH PAŃSTWOWYCH ….to lepiej nich już dziś kopią sobie GRÓB NAIWNOŚCI!!!

  Dziękuję Wam wszystkim za materiały i informacje jakie do mnie docierają w sprawach nadużyć w LP, które mnie …dosłownie przerażają!
  JEŚLI KTOKOLWIEK PUBLICZNIE POWIE,ŻE SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE BYŁ DOBRZE ZARZĄDZANY OSTATNIMI LATY, TO PROSZĘ PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI IŻ JEST TO OSOBA NIESPEŁNA ROZUMU I ALBO NA TYLE GŁUPIA…ALBO MA SWÓJ PRYWATNY CEL W OSZUKIWANIU NIE TYLKO BRACI LEŚNEJ ALE I POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!!!
  Oby to się jak najszybciej zmieniło… a link BUKA z moim tekstem niech będzie tego ARCHIWALNYM DOWODEM MEGA DRAŃSTWA W LASACH PAŃSTWOWYCH, ZA KTÓRE PRZYZWOITOŚĆ I TROSKA O OJCZYZNĘ PODPOWIADA: ROZLICZYĆ!!!!

  Wierzę w to,że NORMALNOŚĆ wraca!!!

  Mam pytanie retoryczne: GDZIE BYLIŚCIE…CO ZROBILIŚCIE …wówczas, gdy to się działo, a ja pisząc te teksty I PODPISUJĄC SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA byłem atakowany przez tych durni jak wściekłe psy???

 • Nowy

  Informacji o szkodnikach leśnych na blogach Kowalczyka jest Cała Masa. To co on zrobił dla dobra Polskich Lasów zasługuje na Najwyższe uznanie Polski. Cała masa tzw. „Autorytetow ” leśnych nie dorasta mu do pięt ! Brawo Panie Krzysztofie !

 • abi

  Niech Bóg Was prowadzi, a Panu MŚ Janowi otwórz oczy i uszy i nie ulegaj lemingom.

 • sympatyk PO(Parti Obciachuuuuu)

  Należy niezwłocznie zająć się sprawą pana Krzysztofa Kowalczyka. Należy naprawić wyrządzone mu krzywdy łącznie z zadość uczynieniem. Myślę ,że nadaje się co najmniej na rzecznika LP. To leśnik z krwi i kości, niezłomny, odważny, pryncypialny… Dzięki jego wytrwałości inni nie podupadali na duchu widząc wszechobecną patologię w LP.
  Wazeliniarze itp. trzęsiportki,tchórze,nepoci,pseudo-związkowcy,dyletanci leśni,niby mężczyźni w pampersach, łajzy…w zielonych marynarkach bierzcie przykład z tego współczesnego herosa. WAM KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE LASAMI KIEROWAĆ!
  Ps.
  Miłego wieczoru BYSIU!;)

 • abi

  Sympatyku, a tak po za tym dobrze się czujesz? Wazeliny wystarczy?

 • paranormalny

  Prawdopodobnie wypadki paryskie zahamują idiotyczne ataki na Rząd Beaty Szydło. Wczoraj ferajna z TVN-u zdawała się być wyraźnie oburzona laudacją wygłoszoną przez Prezydenta Dudę wobec Prezesa Kaczyńskiego co wskazuje, że michniko- podobne żakowskie Płatki pomieszane z kolendą nadal przeżywają traumę po wyborach. Muszą się jednak szybko pozbierać, gdyż istnieje obawa, że Europa przymulona lewackim miłosierdziem ocknie się z letargu i zacznie stopować oddziały dżuhadystów którzy udając uchodźców maszerują przez Europę w otoczeniu kobiet i dzieci . Portal Niezależna przypomina wywiad z chaldejskim księdzem z Iraku A-Bazim który mówi „ ….. PRZYJMUJĄC TYCH IMIGRANTÓW HODUJECIE W CIELE EUROPY NOPWOTWÓR.. SPROWADZICIE NA WASZE RODZINY, WASZE DZIECI NIEBEZPIECZEŃSTWO TERRORU, ZAMIESZEK, RELIGIJNEJ NIENAWŚCI . W PRZECIWIEŃSTWI do WIĘKSZOŚCI EUROPEJSKICH POLITYKÓW ZNAM JĘZYK ARABSKI, WIEM TEŻ, CZYM JEST ISLAMSKI TERRORYZM , ZNAM TWARZE JEGO PROMOTORÓW. DLATEGO GDY PRZEGLĄDAM ARABSKIE STRONY INTERNETOWE i WIDZĘ LUDZI, KTÓRZY POZUJĄ DZIŚ z UŚMIECHEM do ZDJĘC w NIEMCZECH , AUSTRII i SZWECJI a JESZCZE NIDAWNO BYLI w IRAKU DŻIHADYSTAMI MORDUJĄCYMI LUDZI – JESTEM PRZERAŻONY. …”
  paranormalny

 • Najserdeczniejsze gratulacje dla Pana Profesora z okazji wyboru na Ministra Środowiska. Odpowiedni Gość na odpowiedzialnym stanowisku. Jesteśmy szczęśliwi, że tak szlachetny ( leśnik z krwi i kości )człowiek będzie sprawował pieczę nad lasami. ŻYCZENIA ZDROWIA I JESZCZE WIELU LAT PRACY serdecznie życzą leśnicy – sympatycy