listopad 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archiwa

Powyborcze refleksje Grażyny Zagrobelnej

Refleksje_1Refleksje_2

17 komentarzy Powyborcze refleksje Grażyny Zagrobelnej

 • muchomor

  Przeczytałem refleksje Pani Przewodniczącej. W mojej ocenie są one bardzo delikatne w stosunku do tego co przerzyliśmy przez ostatnie 8 lat.
  Odnośnie mobingu to był codziennością w stosunku do tych z poglądami prawicowymi, a co nie daj Boże związanych z Solidarnością.
  Ewidentne łamanie prawa, czego przykładem są rugi ze stanowisk radnych
  samorządów, naruszano ich imunitet, gwarantowało im to obowiązujące prawo.Odnośnie eleganckiego postępowania to ustępująca władza nie ma z tym nic wspólnego. Na odchodne obsadzanie funkcji swoimi ludmi, po to tylko, aby paraliżować działania swoim następcom.Przykładów można mnożyć.
  Oczekuję, że nowa władza obsadzi stanowiska ludmi, o nieposzlakowanej opinii działającymi dla dobra lasów i społeczeńsrwa. Oby się to nie powtórzyło, gdzie obsadzano stołki ludźmi, którzy wyrządzili tyle zła na szkodę lasów oraz wyrządzili wiele krzywd nie do naprawieni osobom, którzy uwierzyli w wolną i sprawiedliwą Polskę. Mając wiatr w żaglach dalej brnęli
  w bezprawie w przekonaniu, że stoją ponad prawem. Czas z tym skończyć.

 • Krzysztof Kowalczyk

  Witam!

  Gdy tak czytam uważnie tekst Pani Przewodniczącej Grażyny Zagrobelnej – Bogu Dziękuję,że są w Lasach Państwowych NORMALNI LUDZIE, dla których DOBRO NASZEJ ZIELONEJ FIRMY ,,Lasy Państwowe’ jest JAK WIDAĆ W POWYŻSZYM WYSTĄPIENIU wartością szczególną!
  I tak trzymać – zaś wszyscy leśnicy powinni nie tylko duchowo wspierać tego typu osoby, ale im bardzo pomagać W ZMIANACH KU NORMALNOŚCI …bo niestety nie czarujmy się wiele osób z Platformy Obywatelskiej, PSL, lewicy = doprowadziło WIZERUNEK LEŚNIKA POLSKIEGO do granicy zera!!!

  Nie wystarczyło sobie ,,ZAMÓWIĆ” sondaż i zapłacić za niego sowicie oczywiście – A MÓWIĄCY JACY TO JAKOBY JESTEŚMY POŚRÓD NARODU ,,WYBRAŃCY”!!!

  Nie chcę tu ich wymieniać z imienia i nazwiska (…znajdziecie za to te dane na ,,pigipedii”) – aczkolwiek o ,,głównodowodzącym”, który O ZGROZO ZNOWU ZOSTAŁ pOSŁEM , Pani Grażyna wspomina w swym wystąpieniu, bardzo słusznie lokalizując faceta z restauracją ,,Sowa&Przyjaciele”.

  Dla mnie osobiście PARANOJĄ jest tu przy tym osobniku fakt, iż …JEST ON W POSIADANIU KORDELASA LEŚNIKA POLSKIEGO!

  A może CZAS NAJWYŻSZY NA ODWAŻNE DECYZJE i dla przykładu : POZBAWMY np:GAWŁOWSKIEGO KORDELASA LEŚNIKA POLSKIEGO ZA NIE TYLKO TE SKANDALICZNE SŁOWA JAKIE NA TEMAT LEŚNIKÓW, ZWIĄZKOWCÓW WYPOWIADAŁ DO MINISTRA ŚRODOWISKA …idąc na spotkanie z Bracią Leśną!
  A czy wiecie,iż w latach 2008-2015 Kordelas LP wręczano OSZOŁOMSTWU niejednokrotnie …tej samej osobie?!!!

  Mam z tym takie pytanko retoryczne: CZYM JEST DLA WAS POSIADACZE KORDELASA LEŚNIKA POLSKIEGO – honorowego uznania w Lasach Państwowych sam fakt, A SZCZEGÓLNIE ŚWIADOMOŚĆ, że wręczano je tak samo …POLITYCZNYM DRANIOM, ZAKULISOWO LŻĄCYM Z LEŚNIKÓW?!!!!!!!

  TO NASZ ZAWÓD, TO NASZA PROFESJA = Z KTÓREJ POWINNIŚMY BYĆ ZAWSZE BEZWZGLĘDNIE DUMNI, A PRZY TYM WALCZĄCY JAK LWY O POPRAWNOŚĆ WIZERUNKU LEŚNIKÓW!

  To dlatego takim osobom jak Pani Grażyna i BARDZO WIELU LEŚNIKÓW, Z KTÓRYMI CZĘSTO ROZMAWIAŁEM I W LATACH 2008-2015 WSPÓLNIE WALCZYLIŚMY Z TYMI ŁOBUZAMI …w 100% WARTO SZCZEGÓLNIE POMAGAĆ I ICH WSPIERAĆ!

  I właśnie TYCH ODWAŻNYCH ludzi – dla których ,,BÓG- HONOR-OJCZYZNA” znaczy wszystko , BO ODDALI MNÓSTWO LAT SWEGO ŻYCIA DLA ZAWODU LEŚNIKA serdecznie niniejszym pozdrawiam, gwarantując jedno : MACIE MOJE OSOBISTE WSPARCIE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!
  A draństwo??! ZERO TARYFY ULGOWEJ !!!

 • sympatyk PO(Parti Obciachuuuuu)

  Sprawa niejakiego BYSIA musi być gruntownie zbadana. Taka nas refleksja POwyborcza nachodzi.

 • łazior

  Sympatyku Partii Obciachuuuu – ujawnij wreszcie kto to jest ten Byś Koryciaż,chyba j teraz już można. Ja typuję:
  – generał
  – jeden z pułkowników
  – jeden z ponad 400-stu majorów łazior

 • takipionek

  Mnie interesują NAZWISKA wnioskodawców którzy zgłosili tego faceta do nadania mu kordelasa. Interesują mnie również NAZWISKA członków komisji którzy zaakceptowali ten wniosek . Warto by też zapoznać się z opinią wnioskodawców – tzn. jakich to zasług dla LP szanowne grono dopatrzyło się w działalności tego Pana. Niestety facet ten znów jest w sejmie .Warto przypomnieć jego niezwykle sugestywne, pełne dyplomatycznej finezji i kultury wypowiedzi : Teraz wchodzę a Maciek do mnie mówi „chodź ze mną na spotkanie ze związkami zawodowymi”. Pytam: „chcesz mieć dobre spotkanie czy zjebane?”. On mówi: „no nie no, raczej dobre”. Ja mówię: „To idź sam!” Tak kurde, to jest – powiem to uczciwie – co nowy Minister, jest spotkanie ze związkami i ja tam jestem. Po chuj ja tam mam iść po raz czwarty!” PW: „ …. Cztery godziny pierdolenia o niczym.” SG: „ … O niczym: beznadziejne pensje, beznadziejne coś tam, skargi – niech spierdalają. Człowiek posługujący się takim słownictwem i tak traktujący leśników otrzymał kordelas ?
  takipionek

 • abi

  @takipionku nie róbmy zagadnienia. Nie ma szczupaka na stole Wigilijnym, będzie golonka w piwie. To taka nowa świecka tradycja, a po kolacji zaśpiewamy kol…. no oczywiście „Podmoskowskoje wieczera”.

 • muchomor

  http://niezalezna.pl/72557-kolejarze-ostro-do-ewy-kopacz-tylko-barbarzyncy-i-najezdzcy-stosuja-taktyke-spalonej-ziemi
  Tak wygląda elegancja rządu Kopacz.Kiedy ta Pani przestanie kłamać? Refleksja, jacy ludzie rządzili nami przez 8 lat karmiąc nas kłamstwami-straszyli PiS

 • sympatyk PO(Parti Obciachuuuuu)

  Kolego „łazior” oni w znacznej większości nie nadawali się nawet na szeregowca I NIMI NIE BYLI, a Ty im oficerskie szlify przypisujesz. Prosimy nie popełniaj tego błędu. Przeanalizuj kto ile koryt opróżniał/opróżnia w ostatnich kilku latach.
  Odpowiedź jest zadziwiająco prosta.

 • Zdziwiony

  Czy zatem Pani Przewodnicząca KSPL będzie pierwszym DG w historii LP? Byłaby to zdecydowanie najlepsza kandydatura. Pani Przewodnicząca ma doświadczenie i predyspozycje do sprawowania tej funkcji.

 • Zbigniew Hałaczkiewicz

  Gratuluję Grażyna (i Stach). Swoją drogą wazelina zawsze była w cenie … 🙂

 • Do trzech razy sztuka – prof. Jan Szyszko ministrem środowiska !
  Ciekawe czy powróci – główny analityk ?

  http://telewizjarepublika.pl/ziobro-macierewicz-glinski-znamy-sklad-nowego-rzadu,25864.html

 • abi

  I co za tym trzecim razem będzie? Dziura w niebie się otworzy? To już było.

 • Panu profesorowi min. Janowi Szyszko – proponuję ;
  – wykorzystanie energii geotermalnej
  – uruchomienie wydobycia – naturalnego gazu ziemnego / Nowa Sól /
  – zwiększenie odzysku – metali szlachetnych z rudy miedzi …

  Tutaj zamieszczam link o naszych zasobach i złożach litosfery…

  Ps ! ” abi ” nie róbmy dziury w niebie ! Róbmy otwory w Polskiej Ziemi 🙂
  ” Szukajcie a znajdziecie ”
  http://gloria.tv/media/Uc2bAm9xUuK

 • mocherowicz

  Brawo kolego Kosior za opublikowaną informację która ukazuje jak ogromne bogactwa otrzymało plemię Polan od Najwyższej Opaczność. W sytuacji gdy nasi PATRYIOTYCZNI, POSTĘPOWI, NOWOCZEŚNI, ekonomiści wyprzedali NARODOWI zakłady produkcyjne czyli środki produkcji – jedyną realną szansą na uniezależnienie się od banksterów i na spłatę olbrzymiego zadłużenia powinna być szybka, intensywna eksploatacja posiadanych bogactw. Premier Tusk obiecywał, iż w r. 2012 rozpocznie się przemysłowe pozyskiwanie gazu łupkowego. I co ? Chyba r. 2013 Nasz Minister-Nawigator Środowiska otrzymał od tegoż Premiera określone jako najważniejsze – zadanie opracowania ustawy ustalającej zasady pozyskiwania i eksploatacji węglowodorów. I co ? Czy ustawa ta weszła w życie ? Dlatego w myśl powiedzenia wszystkie ręce na pokład tak teraz – wszelkie, możliwie jak największe środki finansowe powinny być przekazane właśnie na takie przedsięwzięcia. Posiadam przedstawioną informację geologiczną i starałem się pokazać jej wycinkowe dane w artykule pt Pamiętajmy o faktach 22.10.br. mocherowicz

 • TKM czy TMK ? Walka trwa ! Każdy do koryta – prawo ma 🙂