październik 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Nasi do parlamentu

Bąk 1

Skurkiewicz 2

Szyszko 1

Słoka 2

Gosiewski 1

Sądel 1

 

 

 

 

 

 

 

 

6 komentarzy Nasi do parlamentu

 • Donek

  A gdzie Pani Joanna Małgorzata Golińska? Przecież to córka Posła PiS Mariana Golińskiego,który zginął w wypadku samochodowym! Przecież ona kandyduje z okręgu m.in. w Szczecinku tam gdzie mieszka i pracuje.Może dla tego jej tu nie ma że boi się występować w mundurze leśnika i awans na stanowisko leśniczego uzyskała z rąk swojego szefa radnego PO rady miasta Szczecinka Janusza R.?

 • Ryszard Kosior

  Leśnik z Mazur – Jurek Gosiewski – ponownie w parlamencie !
  Jerzy Gosiewski – 5 092 głosy / 1,91%

  Serdecznie gratuluję i pozdrawiam

  Darz Bór

 • Zdziwiony

  Donek, Redaktor się zreflektował i jest o Pani Poseł Golińskiej. Apropos Pana Posła Gosiewskiego, to może będzie miał więcej szczęścia do audytorium w Sejmie tej kadencji, bo kilka lat temu mówił do pustej sali. Nawet koledzy z partii, leśnicy przecież, też Jego nie słuchali, choć poruszał sprawy LP. Monty Pathon przy tym wymięka.

 • Miszcz

  Pan w mundurze – co to za krawat? Nieregulaminowy. BTW – gdyby to ode mnie zależało wszystkich, którzy robią sobie spoty i ulotki w mundurach – out. Niezależnie od opcji. Mnie to obraża jako leśnika – upartyjnianie lasów.

 • gargamel

  Nasi Parlamentarzyści zlikwidująnam 2% haracz aby lasy nie popadły w zapaść !

 • anonimydwa

  anonimydwa
  Dowiedzieliśmy się , że znów nie dostał się tam gdzie marzył jeden z naszych ulubieńców czyli słynny doktor nauk leśnych co chce (a mówi to bardzo szczery ) iść tylko drogą kariery Gdzie ON już nie był i gdzie nie startował. Był w komitecie Macierewicza, w Leśnej Solidarności ale tam nie zrobił kariery . Przeszedł więc do PO i tam pozakładał Leśne Koła PO , następnie zrobił sobie zdjęcie z grabarzem PKP i zastartował do sejmiku. Niestety znów zero sukcesów. Taka ciekawostka przyrodnicza. To co łączyło obu panów na tych zdjęciach to imiona. Potem założył mundur , zapuścił brodę i też zrobił sobie kilka duuuuuużych zdjęć które porozwieszał tam a nawet tu. I co ? I też nic. Nie jest posłem i nie jest płatnym działaczem samorządowym. Znów musi czekać 4 lata na kolejne szanse . Groza. A przecież ON tak bardzo chce działać i co trzeba ciągle pamiętać – nie chce chodzić do żadnej roboty. On chce tylko działać .Tak po prostu. Nie mamy jednak żadnych wieści o drugim doktorze – słynnym andrologu od kopytnych. Może ktoś nam powie, czy ten pies co do niego strzelał (czy jakoś tak odwrotnie) został skazany. A co dzieje się ze słynnym pensjonariuszem z przytuliska dla VIPÓW co to nie wie ,że jest.- a jest. Piszcie do nas – czyli na Berdyczów.
  anonimydwa