maj 2015
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwa

Agentura wpływu w leśnej Solidarności działa

Ledwie Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotr Duda ogłosił, że Solidarność zawarła z kandydatem na Prezydenta RP Andrzejem Dudą porozumienie programowe i wsparła Go w nadchodzących wyborach prezydenckich, natychmiast do ataku ruszyli funkcjonariusze partyjni Platformy Obywatelskiej usytuowani w NSZZ Solidarności jako agentura wpływu.
Oto w głównych Wiadomościach TVP pokazano  Kazimierza Ulenieckiego, który przedstawił się jako członek leśnej Solidarności i zadeklamował Bronisławowi Komorowskiemu  lojalkę w imieniu swoim i pozostałych agentów leśnych. Jego wystąpienie miało zapewnić w łżemediach przeciwwagę dla słów Piotra Dudy o poparciu Andrzeja Dudy.

Zastanawiamy się jednak, o której Solidarności mówił Uleniecki, bo w ostatnich negocjacjach związków zawodowych z Dyrektorem Generalnym LP pan Kazimierz wystąpił jako przedstawiciel Solidarności 80. Jak donoszą nasi dobrze poinformowani informatorzy, władze PO nakazały swoim funkcjonariuszom przepisać się po cichu do Solidarności 80 i przejąć w tym związku władzę. Skąd my to znamy, czy nie z Jedlni?
Przewodnicząca KSPL NSZZ Solidarność zareagowała natychmiast i wydała oświadczenie, które publikujemy poniżej.

Komentarz do wiadomości TVP 05.05.15_1Komentarz do wiadomości TVP 05.05.15_2 Dodajemy dodatkowo link obrazujący, że również Bronisław Komorowski deklarował sprzedaż Lasów Państwowych, aby zaspokoić żądania organizacji żydowskich. Pisaliśmy o tym we wcześniejszym artykule http://prawylas.pl/wp-admin/post.php?post=5481&action=edit.
http://niezalezna.pl/66728-polskie-lasy-w-polskich-rekach-sztab-dudy-uderza-w-komorowskiego

 

31 komentarzy Agentura wpływu w leśnej Solidarności działa

 • presto

  No to jest już następny powód,żeby Solidarność Leśna rozstała się z Kaziem na dobre.

 • takipionek

  obserwując aktywność byłego już na szczęście Przewodniczącego KSPL ( uwielbia Tuska i PO ,podobno jego prawdziwe nazwisko to Uljanow czyli Lenin ) to można było się po nim tego spodziewać. Facet i jego wierna drużyna nie mogą podnieść z klęski po wyborach majowych 2014 .On jest dobry na wszystko – jak trzeba było optymalizował jak trzeba negocjował .Ale znalazł „jelonków” w Solidarności 80. Czy członkowie tego radykalnego związku ( co mi się podobało ) rzeczywiście udzielili mu pełnomocnictwa do prezentowania tak służalczego stanowiska . takipionek

 • alek

  Nie warto zajmować się tym „indywiduum”. Ten gość już dawno stracił kręgosłup moralny. Dzisiaj muszę przeprosić Panów Ryszarda i Marka którzy w latach 90-tych przestrzegali nas przed tym miałkim człowieczkiem.

 • antek

  W każdym nadleśnictwie znajdą się tacy któży należą do Solidarności a zachowują się podobnie.

 • Pilarz

  Krzysztofie Kowalczyku i Grażyno Zagrobelno, Przeczytałem wasze wpisy i oniemiałem. Czy należę do ZZ czy do czego? Wypowiadał się też w moim imieniu i wielu, wielu innych, których znam. Nie rozumiem dlaczego nie może. Solidarność, przypomnę, walczyła o wolność słowa a wy chcecie zamykać buzie myślącym inaczej niż wy. Zaraz inwektywy, wyzwiska.
  Dzielicie w ten sposób leśników i innych, po co? Zastanówcie się komu zależy na podziale społeczeństwa, kto na tym korzysta?
  Zanim zaczniecie wypisywać o agenturze. Zastanówcie się kto was inspiruje i tam popatrzcie głębiej.
  Jeśli fakty nie pasują wam tym gorzej dla faktów, to wasza dewiza.
  Tak. jedynie Bronisław Komorowski zapewnia zgodę społeczną i będę na niego głosował tak jak Kazik i wielu, wielu innych, naszych.

 • antek

  Drogi Pilarzu, mamy wolny kraj, możesz głosować na kogo Ci się podoba, podobnie jak i Pan U. Jest jedna kwestia, czy miał on prawo wypowiadać się w imieniu leśników z Solidarności.
  Jednak aby nieco ostudzić twój wyborczy zapał, to przypomnę Ci, że monopol nikomu nie służy, rownież Polsce. Obecny prezydent podpisuje wszystko jak leci. Pozwolił aby rząd Tuska ograbił nas z naszych oszczędności zgromadzonych w OFE, prawdopodonie zostały wykorzystane na kiełbasę wyborczą w zeszłym i tym roku. Prezydent pozwolił na zabranie z LP pieniędzy na drogi gminne aby zaskarbić sobie PO i PSL wdzięczność wyborców. A sytuacja LP już nie jest taka wesoła, nadleśnictwom brakuje pieniędzy, ale ponieważ mamy wybory to cicho sza. A po wyborach może będzie trzeba w LP trochę pozmieniać, a leśni decydenci na pewno się zgodzą byle tylko kasa płyneła do kieszeni.
  Ale Polacy nie są głupi, i widzą obłudę polityków.

 • takipionek

  Pilarzu !!!– Popatrz na konkrety czyli na podstępne , podłe i zbójeckie zamiary PO wobec firmy w której pracujesz i zadaj sobie pytanie. Czy chłopcy PeOwcy razem z Buskiem i B.Komorowskim na którego chcesz głosować – chcieli „przerobić” PGL na jednoosobowa Spółkę Skarbu Państwa ? Odpowiadam za Ciebie. Tak chcieli. Czy chcieli przeznaczyć fundusz leśny na rekompensaty za mienia zabrane przez tow.Bieruta ? tak chcieli. Czy chcieli przenieść PGL do sektora finansów publicznych ? tak chcieli. Czy prawdą jest – jak podaje ambasador USA Ash – Bronisław Komorowski w r.2009 obiecał , że za sprzedane w Polsce lasy wypłaci Żydom odszkodowania będące rekompensatą za utraconym mienie. Jeżeli to nieprawda to dlaczego nie zażądał od pana Ash’a oficjalnych wyjaśnień. Przecież mógł to zrobić umieszczając swoje stanowisko w prasie amerykańskiej lub polonijnej. Milczenie Prezydenta Komorowskiego w tej sprawie – potwierdza jego obłudę i dalsze nieobliczalne w skutkach dla lasów działania. Czy zdajesz sobie sprawę do jakiej ruiny Lasów Państwowych doprowadziły by te pomysły. Przyjmij do wiadomości , że tylko dzięki sympatii społeczeństwa jaką cieszą się leśnicy oraz dzięki związkowi „Solidarność” i PiSowskim posłom ( Bąkowi i Szyszko ) i senatorowi Skurkiewiczowi ( a nie Zelichowskiemu) udało się to odwlec .Odwlec ? – tak bo w razie wygranych przez PO wyborach do sejmu – sprawa zamierzonych zmian w konstytucji może umożliwić wyprzedaż lasów. Czy nie widzisz , że chłopaki od Żelichowskiego kombinują by wyłączyć lasy od sprzedaży drewna. Czy wiesz, że rządy PO zadłużyły nas na gigantyczna , nie znaną w historii naszego państwa kwotę- wynoszącą (łącznie ) ponad 2 biliony złotych . Czy wiesz ,że z ponad 8.5 tys. przedsiębiorstw UD, SLD, PSL i PO wyprzedały 8.250 przedsiębiorstw za ponad 150 mld zł- co jest suma tragicznie śmieszną – czy przedstawiciele rządzących partii wykazali społeczeństwu jak zostały wydatkowane pieniądze otrzymane z prywatyzacji. Nie będą głosował na Komorowskiego – bo swoimi wypowiedziami (np. przestrzegał Obamę by miał baczenie na żonę gdy poluje – to był w USA szok ) oraz zachowaniem kompromituje mnie i mój kraj Pilarzu ! pokaż mi europejskiego prezydenta który włazi z buciorami na specjalne siedzisko w japońskim sejmie lub pierwszy uwala się na kanapę przed stającą Merkel i Sarkozym w reprezentacyjnym pałacu. Ile jeszcze takich kompromitacji i podstępnych działań wobec kraju można znosić . Pilarzu! opamiętaj się – i głosuj na Dudę bo tylko on „odbije” kraj od cwaniackiej kliki która chce Nas wynarodawić , pozbawić jakiegokolwiek majątku takipionek

 • alek

  A skąd wiecie że „Pilarz” to pracownik LP? Może to jakiś funkcyjny PO lub „farbowany” ekolog. Spuścili takiego z łańcucha i kazali harcować. A może to jeden z kolegów tych z Jedlni i strach mu zaglądnął w oczy? Dobrze kombinuje że jak nie Komorowski to prokurator.

 • Pilarz

  Drogi Takipionku! Też w tych lasach pracuję już wiele lat i nie wiem skąd masz takie informacje. Nadleśnictwa po wyborach zbankrutują?Hmmmm, wiesz ile LP mają dziś na kontach? Zapytaj Grażynkę, na Kolegium Generał mówił. Zatem siejesz grozę, niepotrzebnie.
  Dlaczego nie podał do sądu? To oczywiste z bzdurami się nie sądzi. Zobacz co wypisuje K.K., i co? Ma jakąś sprawę? Nie. Bo wszyscy olewają takie blogerskie hajty. Nie ulegaj defetyzmowi.
  Oglądaj co w około się po 25 latach udało. Przecież to prawie cudowna pogoń za Zachodem jakiej jeszcze w historii nie było i nigdy nie byliśmy tak blisko. Nie zmieniaj koni, które dobrze ciągną i głosuj tak jak proponuje Kazik Na Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
  A tych co Ci tak proponują i głośno krzyczą, że źle, że gorzej to zanalizuj czyje interesy reprezentują. Podział naszego społeczeństwa na rękę jest temu co na Wschodzie….
  I jeszcze jedno, czy w Solidarności nie może być sympatyk PO?

 • Krzysztof Kowalczyk

  Info nie tylko dla,,Pilarza”!

  NIE MAM NIC do Pana K. Ulenieckiego, OPRÓCZ TEGO ŻE ZACHOWAŁ SIĘ STRASZNIE NIE W PORZĄDKU DO SWEGO ZWIĄZKU KSPL ,,SOLIDARNOŚĆ i nie zadbał osobiście w czasie tego WAZELINIARSKIEGO SPOTKANIA I WYPOWIEDZI, aby przedstawiono go jako TYLKO LEŚNIKA, który co jest oczywiste, jak każdy ma prawo do swoich poglądów i przekonań nawet politycznych!

  PROBLEM TKWI W TYM,ŻE ZWIĄZEK ,,SOLIDARNOŚĆ” DO KTÓREGO POWIEDZMY TO TAK -PAN ULENIECKI JAK WIDZĘ POD SIEBIE SIĘ ,,PRZYKLEIŁ” – PODPISAŁ kilka dni temu Z JEDNYM Z KANDYDATÓW NA PREZYDENTA( Pan Duda!) PEWNE ZOBOWIĄZANIA…a Pan Kazio dał z kolei wyraz JAK ON TO ODBIERA mówiąc z kolei do Prezydenta Komorowskiego ,,aby był spokojny”??!

  Spokojny o co???!

  A MOŻE WŁAŚNIE TO TEN CZAS, ABY ZMIENIĆ ZWIĄZEK ALBO OTOCZENIE…I NIE PSUĆ KRWI INNYM ,,CYKLICZNIE” CO WYBORY??!

  No i właśnie TEN FAKT MI SIĘ NIE PODOBA, a przy tym bardzo źle świadczy o ,,DYSCYPLINIE” związkowej w ,,Solidarności” leśników!

  Dlatego też uważam,że DLA TAK NIEZDYSCYPLINOWANYCH (…gdziekolwiek!) miejsca nie powinno być… bez względu na to jaki to związek! To jest tylko moja subiektywna ocena…tej sytuacji!

  OCZYWIŚCIE,ŻE LOGICZNYM JEST DLA MNIE IŻ PEWNA GRUPKA LEŚNIKÓW ZAGŁOSUJE NA KOMOROWSKIEGO(…który z kretesem przegra te wybory w najbliższą niedzielę!!!) BO MAJĄ TAKIE PRAWO I JA TO SZANUJĘ,ACZKOLWIEK DZIWIĘ SIĘ Z POWODÓW OBIEKTYWNYCH – TAK JAK JA ZAGŁOSUJĘ NA BARDZO MĄDREGO I POWAŻNEGO KANDYDATA TO JEST PANA DUDĘ, ALE W PRZECIWIEŃSTWIE DO PANA ULENIECKIEGO…ŻADEN Z NAS JEDNAK NIE MELDUJE SIĘ NA ,,SPĘDZIE” POD PUBLICZKĘ, A ZA TAKIE UWAŻAM PRZY TEJ SKALI WYGWIZDANYCH SPOTKAŃ JAK POLSKA DŁUGA I SZEROKA – OWE ,, OKO W OKO” PANÓW ULENIECKI-KOMOROWSKI I SŁOWA JAKIE TAM PADŁY PRZEZ PODANY MU MIKROFON, W ŚWIETLE KAMER!!!

  Media w TVP przekazały to KŁAMLIWIE…OSZUKUJĄC NASZE SPOŁECZEŃSTWO, a główną role w tej ,,zagrywce” odegrał – Pan Kazio, ZWIĄZKOWIEC LP!!!

  Co do słów ,,Pilarza” to też uważam podobnie jak i on, że rzeczywiście ,,KOMOROWSKI ZAPEWNIA ZGODĘ SPOŁECZNĄ” …ale pod bardzo ważnym warunkiem:

  NIGDZIE NIE WYJEŻDŻA Z BELWEDERU…SIEDZI NA SWYM TYŁKU POD ŻYRANDOLEM…NIE POKAZUJE SIĘ POLAKOM…NIE ZABIERA GŁOSU, PONIEWAŻ OD JEGO OBIECANEK-CACANEK POLAKOM SPUCHŁY USZY… ZAŚ GWIZDY I EPITETY JAKIE LECĄ W JEGO STRONĘ I CAŁEJ TEJ WAZELINIARSKIEJ OTOCZKI = SPRAWIAJĄ OD RAZU ALE NIESTETY ÓW BRAK JEDNOŚCI NARODOWEJ!

  Także do najbliższej niedzieli niech Pan Komorowski sobie siedzi w Belwederze bo po najbliższym weekendzie PRZEPROWADZKA!!!

  To nie ja ani Pani Zagrobelna(…którą szanuję, a której na oczy nie widziałem,nigdy nie rozmawiałem z nią!!!) DZIELIMY LASY PAŃSTWOWE!

  Mamy prawo ODWAŻNIE PIĘTNOWAĆ I KRYTYKOWAĆ NAGANNE POSTĘPOWANIA(…zresztą Wy także!), PODAJĄC TEGO DETALE i wszelkie wręcz niegodziwości jakie MAJĄ NADAL MIEJSCE w LP za sprawą garstki cwaniaków – przy patrzących na to wszystko z boku w obawie o swoją przyszłość,coraz bardziej oburzonej Braci Leśnej!

  Lasy Państwowe wyjątkowo od 2009 roku PODZIELIŁO, ALE OSZOŁOMSTWO Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ…A WRĘCZ DOSŁOWNIE BEZKARNA,ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA których nazwiska macie od 2008 roku na moim blogu http://www.pigipedia.blogspot.com

  Czy nie jest Wam Leśnikom wstyd,że nawet do gabinetu dyrektora RDLP ( Krosno – Balwierczak!)PODCZAS PRACY, GODZIN URZĘDOWANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH wchodzi CBA i przedstawia tak korupcyjne zarzuty…czy nie jest Wam przykro i wstyd,że w Nadleśnictwie Połczyn ZATRUDNIA SIĘ NIELEGALNIE DWIE PO KOLEI Z RZĘDU GŁÓWNE KSIĘGOWE, KTÓRE OTRZYMUJĄ NA DZIEŃ DOBRY TAKIE POLITYCZNE STAWKI WYNAGRODZENIA,ŻE …ZABRAKŁO SKALI MAXA W OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISACH …itd. itd. itp.

  Nepotyzm…dyskryminacja…mobbing…nierówne traktowanie…KORUPCJA POLITYCZNA…czy już się do tego PRZYZWYCZAILIŚCIE ???!

  TAK WŁAŚNIE PODZIELIŁA I NADAL DZIELI W LASACH PAŃSTWOWYCH PLATFORMA OBYWATELSKA…i przyzwolenie na to takich jak Bronisław Komorowski!

  A idąc na te wybory – polecam pod rozwagę słowa naszego ŚWIĘTEGO JP II (cyt),, NIE MA WIĘKSZEGO BOGACTWA W NARODZIE NAD ŚWIATŁYCH OBYWATELI”.

  Sory! Ale DLA MNIE w 100% …nie jest ,,światłym” Bronisław Komorowski!!!

  Darz Bór!

 • antek

  Pilarzu, przestań z tą propagandą rodem z PRL, gdzie wszystkim żyło się dostatnie w komunistycznym
  a później socjalistycznym raju, dzięki kolejnym sekretarzom Bierutowi, Gomułce, Gierkowi, Jaruzelskimu.
  To że nasz kraj się rozwija, to zasługa jego mieszkańców, którzy ciężko pracują, często za parę groszy, pod presją zwolnienia. Nasi wielcy obecni politycy to ludzie bez zasad, którzy pasą się naszymi pieniędzmi, trzeba nazwać to po imieniu to złodzieje. Kradną przy każdej okazji, gdy jadą samochodem, samolotem, gdy mają ochotę coś zjeść, znaleźć posadę dla żony, narzeczonej. Po prostu szkoda na nich słów, a że rządzi teraz jedna opcja jak za PZPR to czują się bezkarni.
  Jeżeli prawdą jest że Tusk poszedł do Brukseli, bo Francuzi wygrali przetarg na helikopter to jest to kupczenie naszym państwem i jego bezpieczeństwem.

 • takipionek

  Szanowny Pilarzu ! jak widzę to nie chcesz przyjąć do wiadomości (pewnie ze wstydu) ,że wszystkie wykazane tu pomysły na „modernizacje lasów” czyli przerobienie PGLu na spółkę skarbu państwa, przeznaczenie funduszu leśnego na rekompensaty za utracone mienie, przeniesienie PGLu do sektora finansów zostały wymyślone przez twoją Ukochaną Partię i w fazie wstępnych propozycji miały wsparcie Prezydenta . My w tych pomysłach widzimy zagrożenie – Ty zbawienie. Ty uważasz za normalność postawienie PGLu jako zastawu pod spłatę utraconych majątków przez naszych braci starozakonnych – My uważamy to za oszustwo narodu. Ty uważasz, że wyjaśnienie sprawy „tego zastawu” za głupstwo – My za cwaniacki unik i brak honoru ze strony Prezydenta. Ty uważasz wyprzedaż narodowego majątku za środek do pogoni za zachodem – My za olbrzymie ,cyniczne oszustwo i marnotrawstwo. W okresie międzywojennym II RP ( przez 20 lat) wybudowała super nowoczesną Gdynię z portem i stocznią . Wybudowano też magistralę kolejową , Centralny Okręg Przemysłowy , Zakłady Chemiczne. Ta III-cia RP Panów Busko-Tusków wyprzedała za marne pieniądze praktycznie cały przemysł jaki społeczeństwo mozolnie budowało po wojnie i teraz mówią o potrzebie reindustrializacji przemysłu . Pokaż – POKAŻ !!! mi wybudowane w okresie 25-ciu lat przez III RP- inwestycje podobne swą wielkością i rozmachem do tych „przedwojennych”. W Hiszpanii po wybudowaniu autostrad -powstały firmy deweloperskie które teraz w Polsce budują całe osiedla. Rządy Tuskowe podczas budowy autostrad dopuściły do bankructwa 200 polskich firm z których znaczna ilość do tej pory nie otrzymała swych należności. Pilarzu ! to co piszę do nie defetyzm – to prawdę o III RP. Ty „olśniony” nowymi autostradami ( 30% pow. autostrad skontrolowanych przez NIK – w 70% wymaga już remontu) boisz się przyjąć do świadomości, że może już za kilka miesięcy banki zaczną domagać się spłaty 2 bln zł – My się tego boimy – bo zadajemy sobie pytanie : Czym te długi naród nasz spłaci – chyba lasami- bo przecież cały rodzimy przemysł wyprzedano Ja nie chcę by mój prezydent właził buciorami na siedziska sejmowe – Ty uważasz ,że to normalkę – ja, że to totalna kompromitacja. Ja chcę mieć Prezydenta przewidywalnego ,który nie będzie Polski kompromitował swoimi wypowiedziami , zachowaniem i służalstwem wobec innych państw. Ty chcesz by On znów przez kolejnych 5 lat wyczyniał różne wygłupy, wygłaszał krotochwilne dowcipy i drzemał pod żyrandolem. Ale cóż !! w Polsce jest podobno demokracja – to sobie pogłosuj na tego swojskiego Prezydenta . My chcemy zmian w traktowaniu państwa polskiego , polskiego przemysłu i obywateli. Takie zmiany może dać tylko Duda i jak Pan Bozia pomoże to może się to nam uda . Pozdrawiam wszystkich i Ciebie też – chłopie opamiętaj się i myśl jak leśnik
  Takipionek

 • Mały John

  No, wreszcie cisza przedwyborcza 🙂

 • antek

  Koleżanki i koledzy a jutro koniecznie na wybory, tylko udział w wyborach daje nam realną szansę na zmiany w kraju. Być może farsa z liczeniem głosów w wyborach samorządowych miała nas zniechęcić do udziału w wyborach , pokazać nam że i tu nas można zlekceważyć. Ale nic z tego, bierzemy własne długopisy i idziemy na wybory.

 • Plinta

  W dniu 6 maja 2015 roku, wykład w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu wygłosił prof. dr. hab. Tadeusz Marczak. Jego tytuł.: „8/9 maja 1945 r. – koniec wojny, czy koniec działań wojennych?” Uwagi Profesora na temat stosunków polsko-niemieckich i polsko-żydowskich są niezmiernie interesujące. Szczególnie przytoczone dane odnośnie oferty Angeli Merkel kupna naszych lasów i przekazania potem należności za ich zbycie na konto organizacji żydowskich.

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6752

 • sympatyk PO(Parti Obciachuuuuu)

  BYSIU ty i twoja baba ” pracowita” oraz podobne do was POmioty możecie zacząć się pakować!
  Uleniecki ty ZDRAJCO! ŻEBY ci cz..nek więcej nie stanął!

 • takipionek

  No widzisz Pilarzu !!! No widzisz Mały Johnie !!! oddaliście te 2 swoje głosy na Dudę i Duda (wg.stanu na godz.23.07) wygrał z Komorowskim o 2%. Tak trzymać i tak głosować 24 maja a może wszystko stanie się normalnością. Mimo wszystko życzę dobrej Nocy.Sympatyku Partii Obciachu! w tak pięknych okolicznościach przyrody ujaw Nam wreszcie kto to jest ten BYS pozdrawiam takipionek

 • Mały John

  Kurde, napisałem na swojej kartce coś długopisem komisyjnym i nie wyblakło do dzisiaj, czuję się tym faktem bardzo zniesmaczony. Czyżby jakieś niedopatrzenie partii zdrady narodowej?

 • takipionek

  Little John- to, że Ty napisałeś „coś” komisyjnym długopisem i że, to „coś” nie znikło do dziś ( a skąd to wiesz) to – mały pikuś . Przysłowiowe wyborcze „Jaja” już ujawniono a że,Ty jesteś trochę taki „jajcarz” to Ci je przedstawiam.W mieście Szczecin komisja wyborcza „wkompinowała” sobie by głosujący wrzucali kartki z głosami do?? ( ewentualnie) 2ch urn, w kilku komisjach na listach wyborczych wykazano osoby które zmarły , w mieście Kraków i miasteczku Wojków na listach uprawnionych do głosowania były osoby które zagłosowały już sobie w innych miejscowościach. Ciekawe czy tym powie Ci Pochanke, Marciniak , Tadla czy Kraśko. Little John!! że, to „coś” napisane przez Ciebie nie znikło ( jeszcze !!! ) nie jest zbyt interesujące . Little John ! Lepiej objaw nam przy którym z nazwisk postawiłeś krzyżyk. Ja przy Andrzeju Dudzie i to bez potrzeby włażenia z buciorami na wyściełane krzesło. Pozdrawiam –Takipionek
  PS !! mam jednak nadzieję ,że to „coś” nie napisałeś z radością – bez żadnego „bulu ”

 • wudu

  PRZYSIĘGA
  Przysięgam że : gdy będę znów w Japonii to na fotel wejdę tylko w skarpetkach
  gdy Angela i Nikolas będą w Wilanowie to oni będą siedzieć a ja
  będę stał (cały czas)
  gdy będę pił szampana z królową to nigdy nie wezwę jej kielicha
  do ust
  gdy będę w Danii – żadnej kobiety nie pomylę z kaszalotem
  gdy spotkam się z Obamą nie będę go napuszczał by szpiegował
  własną żonę

  tak mi dopomóż BUL
  Oświadczam , że nie mam już problemu z ustaleniem czy najpierw należy myć nogi
  czy ręce

  Wudu

 • antek

  Mały John nie partii zdrady narodowej lecz partii jednomandatowych okręgów wyborczych, partii referendów poprostu partii obywatelskiej Sikorskiego, Sienkiewicza, Nowaka, Grabarczyka itp.

 • Mały John

  Nadal nie zniknęło. Ja wiem, że wy widzicie wszędzie spisek, układ, agenturę, zdradę, brak honoru, kupczenie Polską, oszustwa wyborcze, zamach, obciach, łżemedia itd,itp. Widźcie sobie dalej. W linku, któregoś z was jeden mądry człowiek przekonywał, że działania wojenne zakończyły się w 1945 a wojna dopiero w 1989 roku. Ja myślę, że dla wielu z was jeszcze wojna się nie zakończyła tak naprawdę. Nie potrzebujecie dobra Polski. Potrzebujecie wroga. Podniecajcie się 2 rundą bo trzeciej nie będzie. Ahoj. Takipionek głosowałem na Palikota i co myślisz, że boję się tego powiedzieć? Myślisz, że obchodzą mnie wasze szyderstwa i wasz brak tolerancji? Jako gej ateista mogę tu żyć na równi z wami, czy wam się to podoba czy nie

 • antek

  Mały John, oczywiście to nie spisek, układ, agentura i zdrada ale komedia. Całe szczęście, dla nas wyborców i prezydenta, że trzecie miejsce zajął Kukiz a nie Grodzki. Obawiam się wówczas źe prezydent przed 2 turą zmienił by płeć, zeby tylko pozyskać wyborców. Polacy ze względów estetycznych mogliby tego nie przeżyć. Nie sądziłem że obecny prezydent ma taki ciąg na władzę.

  P.s. Tylko nie odpisuj, że jesteś transwerscytą, bo w to już nie uwierzę.

 • Mały John

  Antek co Ty opowiadasz?!? Posłuchaj Macierewicza. Nie jest to komedia. To co facet wyprawia jest niebezpieczne dla Polski. Za rządów PiS układ był wszędzie. Nie można było zrealizować żadnej inwestycji bo wszędzie był „układ”. Nienawiść i niezaspokojona chęć władzy wyziera z każdego słowa Pisowców. Troszkę pokory i zaufania do narodu zalecam. Rząd PO jest póki co jedynym rządem w Polsce, który rządzi drugą kadencję z rzędu. I to nie w wyniku sfałszowania wyborów parlamentarnych. Ile rządził PiS? W każdym fakcie potraficie znaleźć zło. Jeśli fakty nie pasują do waszej filozofii nienawiści tym gorzej dla faktów. Wielki sukces Polski jakim było wybranie Tuska na przew. Rady Europy potraficie zeszmacić insynuacjami o układzie (cóż za wspaniałe słowo) między PO a Francuzami. Wszystko to pod sztandarami wiary chrześcijańskiej. Komedia, jaka kurwa komedia? To jest tragedia kolego

 • antek

  Mały John, zmiana na stnowisku prezydenta (jeszcze tylko teoretyczna) to żadna tragedia, to normalna kolej rzeczy, tym bardziej że obecny prezydent to żaden wybitny mąż stanu. Zastanawia mnie histeria obozu władzy na ewentualność zmiany prezydenta, zachowują się jakby mieli coś do ukrycia.
  A co do szanowania woli narodu, to pomyśl o tych zlekceważonych obywatelskich inicjatywach ustawodawczych, w sumie to około 6 milionów podpisów. 21 procent Pawła Kukiza nie wzięło się znikąd, to głosy tych którzy czują się odrzuceni. To wyśmiewanie Kukiza, przez prezydenta. I nagły zwrot prezydenta który chce ukraść te głosy, oszukując Polaków, mam nadzieję że mu się nie uda.
  A jak nie trawisz Macierewicza, posłuchaj Niesiołowskiego, lub nagrań z restauracji Sowa & Przyjaciele, to dopiero świadczy o naszej władzy.

 • Mały John

  Prezydentami byli Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski, że o Jaruzelskim nie wspomnę i Polska się nie zawaliła. Teraz też się nie zawali. Co innego jest ważne. Szczególnie dla PiSu. Elektorat PiSu uwierzy, że może pokonać platformę w wyborach parlamentarnych. Co do chęci trwania u władzy PO. Rzecz jak najbardziej naturalna na świecie. Tak jak chęć zdobycia władzy przez opozycję. Uśmiechanie się do Kukiza nastąpi z obu stron. To wiadomo bo nikt kretynem nie jest i robienie z tego zarzutu to jest dziwne. Polityka, szczególnie ta wielka to nie zabawa dla grzecznych dzieci w piaskownicy. Jak powiedział bodajże Talleyrand „w polityce podłość mogę wybaczyć, głupotę nigdy”. Co do odrzucenia 6 mln głosów obywateli narodu. Jest to temat skomplikowany i poszczególne przypadki należy rozpatrywać indywidualnie. Uogólnianie prowadzi do nagonki i błędnych wniosków. Tak jak z zakupem helikopterów. Hasło „niszczy się polski przemysł” jest chwytliwe a ile „układów” przy okazji można stworzyć!!! Ale to, że przetarg był dla porównania na samochód dostawczy a larum robi firma, która wystawiła poloneza, do tego bez opon, które trzeba dokupić i jeszcze czekać na nie trzy lata to już nieistotne. I jeszcze jedno nigdy nie oceniam polityków w zależności od przynależności partyjnej. Bez wyjątku!!! I akurat Macierewicz, Niesiołowski, Sikorski czy Rostowski nie są moimi ulubieńcami. Tylko pamiętam, że to ta bez honoru kobieta potrafiła zaoszczędzić miliony złotych nie kupując bezsensownych szczepionek na ptasią grypę za co PiS chciała ją pod Trybunał Stanu postawić. A najlepiej pod ścianę. I pamiętam, że Palikot rezygnując z członkostwa w PO złożył mandat poselski. I wiem, że Cimoszewicz jako jedyny polityk czynnie pomagał jednemu domowi dziecka i dzieciom w nim i to w ten sposób, że nikt nie wiedział o tym. Niby nieważne sprawy. W sumie dla skuteczności w polityce jedynie decyzja pani bez honoru miała znaczenie. Wszystkie te przypadki świadczą tylko o klasie ludzi. Nie wystarczy mieć gębę pełną frazesów o dobru dla Polski. To każdy potrafi i to nic nie znaczy. Dla mnie Duda i Komorowski nic nie znaczą. Obydwie marionetki napchane frazesami. Nic więcej

 • takipionek

  Antek – tego DŻONA nie przebijesz –on został skażony fobią określoną psychiatrycznie – Strach przed PiSem . Ta fobia została wymyślona w gabinetowych laboratoriach Partii Obciachu. Tak jak się teraz straszy PiSem tak komuchy w latach 50-tych straszyły Polaków imperializmem amerykańskim, stonką rozrzucona przez imperialistyczne samoloty oraz zachodnią zgnilizną moralną której przykładem mieli być homoseksualiści. Jeszcze na przełomie lat 80/90 Milicja zwana (tak jak platforma) Obywatelską pod nadzorem służb specjalnych prowadziła akcję „Hiacynt” która miała na celu ujawnianie a później szantażowanie i zmuszanie do określonych działań politycznych -homoseksualistów. Oczywiście ,że wszyscy obywatelscy milicjanci i ich nadzorcy byli komuchami . Wg. peowskiej fobii – Jak PiS dojdzie do władzy to Nergal zostanie zamknięty w seminarium , Saska Kempa przemieniona będzie na Beatę Kempę , Mann stanie przeciwko Maternie a Mroczek przeciw Mroczkowi . Macierewicz natomiast jeździł będzie czarnym autem i wyłapywał młode dziewczyny … a tak serio to Peowcy i palikociarze rzeczywiście maja się czego bać -bo jak PiS dojdzie do władzy i zrobi ekonomiczny audyt który przedstawi Narodowi to rzeczywiście grozi ZGROZĄ . Dlatego z tak idiotyczną obsesją wmawia się narodowi potrzebę spokoju i zgody wiedząc ,że tak pojmowana zgoda niczego nie zmieni. Tak pojmowana zgoda utrwali tylko zapaść ekonomiczną i doprowadzi NAS do wariantu greckiego. W USA podczas walk wyborczych różne grupy obywatelskie zaniepokojone wynikiem – po kilkanaście razy sprawdzały listy z głosami a dziennikarz który ośmieliłby nazwać te działania oszołomstwem następnego dnia zostały by zwolniony z pracy, polityk który powiedziałby ,że 130 tys. zaginionych głosów i 13 % uznanych zażaleń nie świadczy o zafałszowaniu wyborów – też musiałby pożegnać się polityką gdyż naruszył powagę aktu wyborczego jakiego dokonali jego wyborcy. A u nas ?? sami wiemy jak to jest. Dlatego wybierzmy Dudę gdyż tylko On może doprowadzić do korzystnych zmian takipio

 • Mały John

  Ręce i piersi opadają

 • antek

  Takiiiipionku, myślę, że z Małym Johem to psychiatrycznie wszystko w porządku, stawiałbym raczej na kłopoty z układem. Być może układ poczuł się zgrożony albo doszło w nim do komplikacji, a to mogło skutkować mniejszymi profitami. I teraz chłop po nocach nie śpi. Chociaż ostatnii wpis może sugerować, że to kobieta.

  Jow, jow.

 • wudu

  No!No! No! „mala Joha” My przestrzegamy. Te opadające piersi to obłudnie seksistowsko- imperialistyczna prowokacja. My na ten lep sie nie damy złapać.
  wudu

 • sympatyk PO(Parti Obciachuuuuu)

  Prezydentura obecnego prezydenta = ch.. d..a i kamieni kupa!