styczeń 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Panie Gawłowski, najwyższy czas – sp…j!!!

Podczas nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele dwugodzinnej rozmowy w trakcie obiadu, jaki spożywał Wiceminister Środowiska Stanisław Gawłowski z lobbystą, a kiedyś „złotym dzieckiem PO” Piotrem Wawrzynowiczem (tym od „zegarka Nowaka”) dowiadujemy się jak „merytoryczni” funkcjonariusze Ministerstwa interpretują dialog pomiędzy rządem a związkami zawodowymi. W całej rozmowie Minister jest zachwycony kupioną dla żony torebką i martwi się czy „wytrzyma” z podarkiem do Walentynek. Rozmowa musiała być, więc nagrana w styczniu 2014 roku, gdy Solidarność prowadziła w Ministerstwie Środowiska dramatyczne rozmowy w sprawach:

 1. daniny obciążającej Lasy Państwowe,

 2. reformy prawa wodnego, gdzie Pan Gawłowski przewiduje „wygaszenie” dotychczasowych umów z pracownikami gospodarki wodnej,

 3. płac zamrożonych od 2008 roku w gospodarce wodnej i parkach narodowych.

Wagę tych rozmów ocenia Pan Gawłowski od minuty: 0:44:55 nagrania. https://www.youtube.com/watch?v=dWdyHvAMwqc

Dla tych, którzy nie mają możliwości odtworzenia nagrania, przekazujemy transkrypcję tego fragmentu rozmowy.

SG – Stanisław Gawłowski, PW – Piotr Wawrzynowicz.

SG „Teraz wchodzę a Maciek do mnie mówi „chodź ze mną na spotkanie ze związkami zawodowymi”. Pytam: „chcesz mieć dobre spotkanie czy zjebane?”. On mówi: „no nie no, raczej dobre”. Ja mówię: „To idź sam!” Tak kurde, to jest – powiem to uczciwie – co nowy Minister, jest spotkanie ze związkami i ja tam jestem. Po chuj ja tam mam iść po raz czwarty!”

PW: „ …. Cztery godziny pierdolenia o niczym.”

SG: „ … O niczym: beznadziejne pensje, beznadziejne coś tam, skargi – niech spierdalają!”

Treść rozmów pozostawiamy czytelnikowi bez komentarza.

7 komentarzy Panie Gawłowski, najwyższy czas – sp…j!!!

 • Stokrotka

  O tym inteligencie przez duże „I” i super fachowcu od torebek to już tyle napisał Pan K. Kowalczyk że nie warto chyba zbytnio się rozpisywać.Sorry takich mamy „patafianów”.

 • Buk

  Wielkie halo, akurat w tym wypadku powiedział to – i takimi słowami – co o zz (wszelkich, nie tylko leśnych) naprawdę myśli całkiem spora część ludzi. Wystarczy posłuchać choćby obecnych komentarzy o górnikach. Słowa padają znacznie ostrzejsze

 • Krzysztof Kowalczyk

  Powiem tylko jedno ; JEŚLI TEGO ,,CWANIAKA” NIE UKARZE NARÓD POLSKI ZA TO CO UKRADZIONE I ZNISZCZONE ZA JEGO WIEDZĄ I PRZYZWOLENIEM PLATFUSÓW TAKICH JAK ON – TO ŻYCZĘ MU ABY LOS SPRAWIŁ JAK NAJSZYBCIEJ ZRESZTĄ KONIEC JEGO EGZYSTENCJI TAM…GDZIE PRAWIE JUŻ WSZYSTKO SPRZEDANE I ROZKRADZIONE!!!

  Nie oznacza to,że OSZOŁOMSTWO POLITYCZNE ma prawo do egzystencji PO TYM …gdziekolwiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  A nagrania na jakich CWANIAKA złapano, dowodzą jakim jest BURAKIEM !!!!

 • paranormalny

  Twarz jest zwierciadłem duszy. Wystarczy więc popatrzeć na tę lasów TWARZ i wszystko jasne. Ta TWARZ zamiast duszy ma worek cwaniackich, własnych interesów. Ta TWARZ chyba nigdy nie pracowała. Tej TWARZY chyba większość życia „przeleciała” na DZIAŁAŁANIU, że ta TWARZ w rozmowie z druga TWARZĄ klnie, bluzga to przestaje już dziwić, zaskakiwać . To już normalka. Taki lewacki sznyt określony socjologiczne jako kultura popu. Bluzg Wszystkich TWARZY po wieloletnich staraniach stał się pośród NICH kanonem, kodem porozumienia. Taka swojacka licencja poetica przaśna i po chamsku dosadna. Więc wzorem TWARZY (różnych) dzieci klną teraz przy rodzicach , rodzice przy dzieciach, mężczyźni przy kobietach , kobiety przy mężczyznach. Jednak w przypadku pokazanym przez PRAWY LAS w przerwach pomiędzy wynaturzonym bluzgiem słychać jak Te TWARZE traktują NAS , NASZĄ FIRMĘ ,swój KRAJ. Wszystko u Twarzy jak filmie Wajdy –Wszystko na Sprzedaż ( a właściwie na wyprzedaż). Alkoholowy zwid. Sie buduje, sie rewitalizuje , domy stoją, wszystko( w centrum!!!) pomalowane, czyste, żadnych ruin, zgliszcz .Jest Stadion Narodowy i „Orliki” i są też zwycięstwa sportowe ale naród coraz mniej ma swego. Naród w większości pracuje u obcego lub na obcego .TWARZE jednak mają się dobrze. TWARZE pracują na siebie i dla siebie . TWARZE ciągle, od wielu kadencji działają. Kiedy wreszcie CI co prawie nie maja nic wkopią te GĘBY do roboty. Tej prawdziwej , znojnej, zagrożonej zwolnieniami ,plajtą firmy. KIEDY ???? paranormalny

 • prawy las

  Buku, to nie ludzie pomstują na związki zawodowe tyko lemingi, albo inaczej niewolnicy. To ludzie, którym myślenie sprawia ból, dlatego gapią się w TVN-y, aby podopowiedziały im, jak mają myśleć. Im wystarczy ciepła woda w kranie i golizna w tv. To ludzie, którym do życia wystarczy naźreć i nachlać się, spółkować z byle kim, nakupić sobie gadżecików i błyskotek. Nie potrzebny im honor, godność i wolność. To ludzie zniewoleni przez światowy blichtr, który w rzeczywistości jest kałem owiniętym w kolorowy papierek. Człowiek wolny to człowiek pełen godności i z szacunkiem odnosi się do ludzi walczących o wolność, o prawo do decydowania o swoim losie. Tak się jakoś składa, że w ostatnich siedmiu latach po kolei wykańcza się wszystko, co ma kapitał polski. Wykańcza się SKOKi, Lasy, kopalnie, stocznie, przedsiębiorstwa budowlane i drogowe. A zasady wykańczania zawsze są takie same. Nadmierny fiskalizm w stosunku do polskich biznesów, a wyjątkowa pobłażliwość fiskalna dla obcych, nie wiadomo dlaczego w Polsce zwanych inwestorami. Przypomnę tylko haracz nałożony na Lasy Państwowe czy KGHM,brak pomocy dla stoczni, gdy w tym czasie konkurencja niemiecka opływała w dotacje zarówno unijne jak i rządu niemieckiego, czy wreszcie wzrost obciążenia fiskalnego polskiego węgla z 34 zł/tonę do 95 zł/tonę obecnie i nieograniczony import dotowanego węgla z krajów takich jak Rosja czy Ukraina.
  http://wpolityce.pl/polityka/229540-polacy-stoja-murem-za-protestujacymi-gornikami-prawie-67-proc-popiera-zwiazkowcow-zaledwie-15-proc-rzad

 • Buk

  Buku nie używaj zastrzeżonego nicku!

 • Kotwicz

  Kochani Leśnicy !
  już 5 lat temu na forach tego portalu Prawego Lasu przedstawiłem sylwetkę
  b. Podsekretarza Stanu w Ministertwie Środowiska Pana Stanisława Gawłowskiego.
  To nędzna kreatura, krętacz, łapówkarz, oszust i złodziej, podobnie jak większość jego partjnych towarzyszy w Partii Oszustów.
  Jeszcze przed wyborem na Ministra jako Z-ca Prezydenta Koszalina kręcił lody na przetargach ze spółkami komunalnymi, w których udziały miała jego małżonka !!!
  Ten człwiek przyjamniej od kilku lat powiniem zwyczajnie siedzieć w więzieniu !!!!

  Darz Bór !