listopad 2013
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archiwa

Rekonstrukcja rządu to skok na kasę LP?

Rekonstrukcja rządu stała się faktem. Zdaniem senatora Wojciecha Skurkiewicza „ze zmianą na stanowisku Ministra Środowiska wiąże się  jedno olbrzymie zagrożenie. Jestem przekonany, że ta zmiana znacząco wpłynie na kondycję i przyszłość Lasów Państwowych. Osoba wiceministra finansów w resorcie środowiska nie wróży niczego dobrego. Minister Grabowski, który przez ostatnie lata odpowiadał za system podatkowy naszego kraju zapewne nie będzie miał najmniejszych skrupułów, aby wydrenować Lasy Państwowe z pieniędzy.  Mam nieodparte wrażenie, że jego głównym celem nie będą łupki ale skok na kasę Lasów Państwowych. ” Całość wpisu czytaj na  http://skurkiewicz.blox.pl/html

6 komentarzy Rekonstrukcja rządu to skok na kasę LP?

 • Burak

  Mój Boże kto tych lasów będzie bronił już niedługo jak będzie trzeba?.
  Związki Zawodowe (ZLP,”S”, Budowlani),IBL,ZOL,Uczelnie Leśne,RDOŚ-ie, Dyrektorzy, Naczelnicy, Inspektorzy, Nadleśniczowie, chyba nie.
  Bo nikt się z nich nie wychyli. Strach przed utratą ciepłych stołków ich przeraża, narazić się nie narażą bo się boją.
  Pewnie będą to znowu zwykli pracownicy LP (zwykli żołnierze) i wszyscy sympatycy lasów.Cała ta wierchuszka bidna ma strach w ochach.

 • Deutscher

  Może Niemcy? 😉

 • gość

  Pan Senator podobno został przewodniczacym senackiej komisji obrony narodowej – no to będzie bronił ( na stołku oczywiście)…

 • paranormalny

  paranormalny
  Ej! Gościu! Siądź pod drzewem a odpocznij sobie…. a Ty już o 5.39 przy „komputerze”. Co! sumienie spać nie pozwala ?. Gościu! Zrobił się z Ciebie teraz taki ironista – aktywista.. Godzina -5.39- krótki „pościk” w Internecie a „patom” czyli w najbliższy poniedziałek biuro i nasłuch kolegów którzy nawet się nie domyślają ( a może nie chcą myśleć) ,że przy takiej PO-lityce jaką zastosuje teraz nowy Pan na Środowisku – kilku z nich już w r. 2014 nie podzieli się wielkanocnym jajkiem. W biurze. Wielu więc „gości” świadomie lub podświadomie kontynuuje „sztańskie” zalecenie wtłaczania „facetomzlasau” to, że nawet jeżeli nastąpi wiadoma zmiana to i tak nic się nie zmieni. I tak wszystko będzie tak jak było – tyle ,że… (i tu zawsze taki przaśny argument taki ludyczny rozśmieszasz) – INNA Nacja dojdzie do tych samych koryt. Niestety to chwyta. To się dobrze kupuje. Bo po co nagłaśniać z wyprzedzeniem przewidywane zagrożenia , po co mobilizować ludzi taką informacja do ewentualnych działań. Lepiej się w nic nie angażować, lepiej udawać frustrata, lepiej chytrze przeczekać by później, w ostatniej chwili wynurzyć się z tzw. niebytu i neutralnie chlipać to co łaskawie dadzą , to co podrzucą . A IM przecież o to chodzi .. bo przecież jak PIS dojedzie do władzy to…….. Mann zwróci się przeciw Maternie , Mroczek przeciw Mroczkowi a …Tusk przeciw Schetynie ( no to akurat już się spełniło).Gościu ! siądź więc pod drzewem a odpocznij sobie ….a ja mimo wszystko lubię ludzi złośliwych – byle by nie chamskich.
  paranormalny

 • gość

  Paranormalny – takie „skoki wyobraźni” mogą być niebezpieczne! Nie pracuję w Lasach Państwowych, choć poniekąd mam z nimi związki….Ale co w Twojej głoqie to i na języku, ciekawe czy tylko z wyobraźni?

 • paranormalny

  paranormalny
  Teraz -same konkrety
  Archeolog po geodecie przejął schedę nad się skarbem państwa , psychiatra rządził wojskiem a inni doktorzy nauk medycznych rzuceni zostali na odcinki : A) facet na odcinek walki z płacami B) kobitka na odcinek kierowania Komisją Służb Specjalnych. Czyli sami medy-ceusze. W tak zwanej wielkiej polityce mamy swojskie akcenty przyrodnicze. Komisji Obrony przewodniczy specjalista od muchówek i degustator kompotów z mirabelek leśnik był sędzią Trybunału Stanu . Podobno zagadnienia prawne wchłaniał w siebie podczas kontaktów ze Strażą Leśną. W szacownej komisji rządowej która zbadała wszystko co już było do zbadania w Smoleńsku znajdują się specjaliści m.in. od badania spadochronów i paralotni, psycholog –zajmujący się walką z otyłością , profesor badający zagadnienia ..”zagrożeń bezpieczeństwa wyprzedzania na dwupasmowych drogach dwukierunkowych”. Obecny przewodniczący PKBWL otrzymał doktorat z badania wpływu na ruch zrzucanych zasobników z samolotów. A teraz ? Teraz były oficer nawigacji ( oczywiście też doktor ) zajmie się Środowiskiem i Lasami. Oj! Chyba jak Wysoka Nawigacja wytyczy azymut to nasz resort popłynie w kierunku obszarów jeszcze dziewiczych czyli nie sprywatyzowanych. Całe 9 mln ha lasów do odkrycia. Na nowo. Czy w tej sytuacji nie należałoby wesprzeć dodatkowo kancelarię Naszego Najlepszego Piłkarza wśród wszystkich europejskich Premierów – doradcami z cyrku Monty Pytona. Już wrócili z medialnego niebytu . Będziemy pierwsi.
  paranormalny