lipiec 2012
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiwa

A Marian Pigan w Kobiórze

I stało się. Spolegliwy Kazimierz przyjął pod swoje skrzydła „syna marnotrawnego”. Tak, tak, po czterech latach szlifowaniu bruków na szczytach leśnej władzy, Marian Pigan wrócił do swojej dyrekcji i umiłowanego dyrektora Szabli. Nie Złoty Potok, nie Olkusz ale Kobiór został wybrany na miejsce pracy dla tego, który funkcjonowanie leśniczych sprowadził do poziomu postrzegania leśnej polityki z dachu psiej budy. Pigan już robi porządki pod swoje dyktando w Nadleśnictwie Kobiór. Zastąpił na stanowisku nadleśniczego Piotra Tetlę, który pozostanie w Nadleśnictwie do emerytury. Więcej na blogu Senatora Wojciecha Skurkiewicza http://skurkiewicz.blox.pl/html

7 komentarzy A Marian Pigan w Kobiórze

 • Krzysztof Kowalczyk

  O ZDOLNOŚCIACH ex.dyrektora PIGANA oraz ,,sztuczki,, JEGO EKIPY ,,wybitnych,, związkowców NSZZ ,,Solidarność,, w Lasach Państwowych TO HISTORIA opisana W DETALACH na blogu http://www.pigipedia.blog.com .
  NIC W TYM DODAĆ – NIC UJĄĆ … opisuję od dawna PRAWDĘ PO IMIENIU, aby każdy z Was wiedział i MIAŁ PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ jakie to ,,kryminalne ziółka,, DZIĘKI UKŁADOM POLITYCZNYM ( w P.O.!!!!!!!!!) = NADAL UNIKAJĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ W POLSCE…
  Tacy ludzie mają wpływ na życie, rozwój kariery zawodowej a raczej jej uwstecznianie w Lasach Państwowych tysięcy leśników…
  OPRÓCZ SPRAW CZYSTO ETYCZNYCH I MORALNYCH, pomyślcie sobie ZA ILE TERAZ miesięcznie pozwala się, aby TAKIE TYPY od Szczecinka-przez Wrocław- aż po Kobiór …DOIŁY CO MIESIĄC SKARB PAŃSTWA LASY PAŃSTWOWE!!!
  Jeśli tak będzie nadal TO NIE MACIE POJĘCIA KIEDY … stracicie pacę właśnie W TAKICH LASACH, które zmienią status na PRYWATNE !!!
  ZACZYNA SIĘ już od pojęcia … ,,SKRAWEK LASU,, …

 • drwal123

  co to za koleś? – ten Krzysztof Kowalczyk – często o nim słychać…ale bardziej w formie żartu – on naprawdę istnieje, czy to jakiś pseudonim „PSEUDOartystyczny”?

 • gigi

  Hej Kowalczyk, może reklame niech Ci prawylas zamontuje gdzieś z boku, a nie ciagle te Twoje wpisy bez ładu i składu.

  Pigan w Kobiórze, a Ty dalej bez pracy w Lasach Państwowych. Koledzy których nagrywałeś dla własnych celów nabili by Cię na najbliższy TOTEM jak byś polazł do lasu.

  Tyle wyroków nawygrywałeś i do roboty nie chcesz iść?!

  Jak to jest Kowalczyk z Tobą co?

 • Muchomor

  Mister Pigan zabierz do tego Kobióra Piotrusia z Janowa. Będzie ci przygotowywał saksy w prywatnych ośrodkach, jaqk onegdaj bywało w Janowskim Hotelu DUO.Może wybierzecie się na narty do Zieleńca.Pozdrowionko. Dyrektorem się bywa na opinię pracuje całe życie.

 • Krzysztof Kowalczyk

  Dzięki za ,,troskę,, o moje życie zawodowe tym co niektórym ciekawskim na mój temat! Nie tak dawno czytałem tu na ,,Prawym Lesie,,, że NIKT MNIE W LASACH DO PRACY NIGDY NIE PRZYJMIE … i tego typu duperele!
  Jest pewne przysłowie = POŻYJEMY ZOBACZYMY !!!
  Nie loguję się dziś jako ZUPEK,jutro LEŚNY DUPEK, pojutrze Ewunia a następnym razem FALLUSOWA-CIOTA tylko = podpisuję się tak JAK SIĘ NAZYWAM! Ot i sztuka…
  Co do tych gróźb i straszenia mnie, abym nie wchodził do lasu to ZAPRASZAM ,,DO TAŃCA,, KAŻDEGO- który tak odważnie pisze CO TO TAKIEMU KOWALCZYKOWI SIĘ NIE ZROBI JAK TYLKO TEN ODWAŻY SIĘ WEJŚĆ DO LASU…
  Wiem,że marzenia w życiu człowieka są BARDZO WAŻNE…
  Zapewne jesteś z tych tzw. Z METRA CIĘTY tj.wzrost wielkości wałka papierówki 1,25 mb I PUSTY W ŚRODKU, bo dzięcioły już dawno zrobiły swoje także ZAPRASZAM …
  Jak widzę DOPIEKŁEM KOMUŚ i dupka kogoś boli a moje wejścia do lasu tym bardziej… więc muszę zmartwić co niektórych!
  NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU ZMIENIAĆ ANI SIEBIE ANI REZYGNOWAĆ Z TEGO CO ROBIĘ tj. upubliczniać bezprawie, cwaniactwo, KRETYNIZM paru notabli a szczególnie ich jakoby ,,troskę,, o Leśną Brać!
  NIE WSTYDZĘ SIĘ, ŻE NAGRAŁEM PARU DUPKÓW, bo to pewien rodzaj śmieci które w żywe oczy potrafią cudownie mówić ,,AVE MARYJA,, by za chwilę PRZYSIĘGAĆ PRZED SĄDEM, że na 100% mówili inaczej bo … ,,AVE PARTYJA,,
  TYLKO TAK MOGŁEM UDOWODNIĆ WIELE KWESTII W SĄDZIE a pewne powiedzenie mówi, że KAŻDY SPOSÓB JEST DOBRY = BYLEBY PROWADZIŁ DO CELU!
  Tego się trzymałem o czym nie wiedziały…ŚMIECI !!!
  Moim celem było udowodnić min.KŁAMSTWA a sąd RP MOJE DOWODY UZNAŁ ZA LEGALNE I ZGODNE Z PRAWEM, choć nie uprzedzałem,że nagrywam…
  NIE ZAPOMNIAŁEM o tym, że niebawem upublicznię na http://www.pigipedia.blog.com
  NAGRANIE WYPOWIEDZI jednego z takich krętaczy tj.MARIUSZA FALIŃSKIEGO ex inspektora od spraw specjalnych (czytaj:mega-łajdactw w LP!!!), który OPOWIADA SZCZEGÓŁY FAŁSZERSTW W DGLP WARSZAWA i zbieraniu kwitów NA ZAMÓWIENIE PIGANA I ŁOKIETKO !!!
  NIE TYLKO MOIM ZDANIEM W LP = już dawno powinny stać MORALNE SZUBIENICE dla takich łotrów, którzy robili co chcieli!

  O TAKICH SPRAWACH należy MÓWIĆ GŁOŚNO I WSZĘDZIE = a ja NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU DOSTOSOWYWAĆ SIĘ DO POZIOMU KILKU DEBILI W LASACH PAŃSTWOWYCH!
  Jestem wolnym człowiekiem, POTRAFIĘ BRONIĆ SWYCH PRAW … nie tylko w sadzie, a JAK KTOŚ SIĘ CHCE PRZEKONAĆ(… co widzę po postach!) to jeszcze raz zapraszam,,do specjalnego tańca,,!!!!!!!!!!!!!!!
  ZAWSZE TAKI BYŁEM, a moje geny są wyjątkowo wrażliwe na skur…nów, choć jak wszyscy jestem zwykłym szarym ludkiem,który nie raz dał się nabrać!
  Nie zaliczyłem jak inni leśni,,specjaliści,,studiów w dwa lata tylko normalnie jak każdy, popełniam błędy chociażby pisząc cokolwiek na forach na tzw.kolanie i wcale się tego nie wstydzę!
  Jeśli ktoś uważa, że to tylko jakieś tam wypociny bez ładu i składu to wcale się tym nie martwię – gdyż nie tylko ja nie jestem doskonałym na tym świecie!
  ROBIE SWOJE, nikogo NIE ZMUSZAM przykładając lufę do główki aby zaglądał na mój blog http://www.pigipedia.blog.com- i by poczytał sobie JAK TO CUDOWNIE JEST W LASACH PAŃSTWOWYCH ZA MARIANKA PIGANA I JEGO KRĘTACKIEJ DRUŻYNKI !
  TO TYLKO FAKTY A Z NIMI SĄ KONKRETNE DOWODY, ŚWIADKOWIE itp.itd
  DLA CIEKAWSKICH DODAM,że pigipedia TO SKUTECZNY ZESPÓŁ LEŚNIKÓW Z CAŁEJ POLSKI a ja postanowiłem się podpisywać z imienia i nazwiska pod tym co piszę – TAK ABY PARU CWANIAKÓW wiedziało co ze mną ma zrobić…
  Są dni Z CZEGO JESTEM DUMNY ,że na blog wchodzi OGROMNA LICZBA INTERNAUTÓW
  co zamyka miesiąc wynikiem wejść …KILKADZIESIĄT TYSIĘCY !!!
  Nikogo nie zmuszamy do czytania moich wypocin bez ładu i skłądu jak to ktoś tam określa- a co do owych ,,wypocin,,także na Prawym Lesie to także proponuję ich w ogóle nie czytać TYLKO SZUKAĆ tych wychwalających Platformę Obywatelską w Lasach Państwowych…
  PRAWY LAS = to źródło wiedzy TAKŻE O WIELU ,,LEŚNYCH ORŁACH,,już od ładnych paru lat, to kopalnia danych o tym JAK CO NIEKTÓRZY SPRZEDAJĄ WSZYSTKO I WSZYSTKICH by w dupkę ciepło leśnego fotela grzało ich jak najdłużej! KOBIÓR jest tego DOWODEM a życie zawsze weryfikuje po czasie
  kto jest ,,AVE MARYJA,, a kto … ,,ave partyja,, !!!
  Niestety NIE JEST MI PO DRODZE pisanie swoich tekstów w gazetkach PRO-PO,
  gdyż OD DŁUŻSZEGO CZASU WIEM, ŻE TO OSZUŚCI, POLITYCZNI ZŁODZIEJE I ŻEBRACY JAKICH MAŁO… szczególnie gdy nastają kolejne wybory!

  NIE POTRZEBUJĘ ŻADNEJ REKLAMY ani na Prawym Lesie – ani gdziekolwiek, ponieważ należę do gatunku tych nadzwyczaj trudnych, NIEPRZYSWAJALNYCH w asymilacji z leśnym skurw…stwem!
  Plujcie dalej … ROBIĘ SWOJE!
  Właśnie niebawem na http://www.pigipedia.blog.com – pojawi się mój kolejny post jako dowód Z MOICH SPOKOJNYCH I OBFITYCH SPACERÓW PO LASACH PAŃSTWOWYCH, które co niektórzy ,,urzędnicy,, traktują wyjątkowo poważnie!
  A jak ??! KTO CHCE … zobaczy!!!
  Pozdrawiam super ,,PRAWY LAS,, i tych wszystkich, którzy tu także DOBROWOLNIE ZAGLĄDAJĄ – kierowani chęcią poznania czegoś ważnego, faktów a nie w poszukiwaniu …reklam dla Kowalczyka!!!

 • RobG56 pisze:KK mocą decyzji ajcynistramydnich Mazowieckiego, niezgodnych z prawem i konstytucją, w sposf3b nieuprawniony został obdarowany licznymi nadaniami. Powinny być one odebrane na rzecz Państwa a Kościoły opodatkowane. Antypaństwowa działalność Mazowieckiego i Arabskiego powinna mieć epilog przed Trybunałem Stanu i sądem. dała ona początek działaniom destrukcyjnym dla państwa i społeczeństwa. Osłabiła system prawny i własnościowy, zepchnęła własność do gabinetf3w urzędf3w i postępowań ajcynistramydnich nie związanych z przyjętymi w świecie procedurami opartymi o księgi wieczyste, ewidencje własności i prawo ( w tym prawo własności) zamykając je w uznaniowości (często szalbierczej) decyzji urzędniczych. Gabinet Tuska potwierdził te nieprawidłowości szybko rozwiązując Komisję Majątkową w obawie przed werdyktem Trybunału lub wyrokami sadf3w powszechnych. Tym samym jest winien wielomiliardowym stratom majątku Skarbu Państwa oraz kolejnym, ogromnym obciążeniom budżetu.