grudzień 2011
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwa

Nagroda kwartalna już w nadleśnictwach

Nadleśnictwa dostały zezwolenie na wypłacenie nagrody za IV kwartał 2011 roku do dnia 5 stycznia 2012 roku. Nagroda jest uznaniowa.

7 komentarzy Nagroda kwartalna już w nadleśnictwach

 • sifu2

  najgłupszy wymysł to nagroda uznaniowa, czyli przydupasy, dupolisy, sprzedawczyki zawsze dostają więcej, a uczciwemu zawsze wiatr w oczy.!!!

 • KARA ZA GRZECHY

  żona,szwagier, wujek, ciocia córka… chyba też?

 • antypig

  Przecież związkowcy dopilnują tego, żeby dostali jak najwięcej.

 • lesovod

  A więc przejadanie majątku narodowego ciąg dalszy… Oczywiście koniec roku i trzeba ukryć przed społeczeństwem dochody, żeby broń Boże ktoś nie wpadł na pomysł włączenia jakichkolwiek „leśnych” pieniędzy do budżetu…Leśnicy – nie wstyd Wam?

 • antypig

  Pieniądze należą się leśnikom jak psu zupa. Nie wiem czy w innych zawodach o tak rozległych obowiązkach i potrzebie tak rozległej wiedzy tak mało się zarabia. Dlatego Panie „lesovod” nie żałuj tych paru groszy, zwłaszcza że będzie tak jak napisał „sifu2”.

 • Semper Fidelis

  A dlaczego psu tylko zupa? A drugie z surówką, deser?

  Jakie to są te inne zawody, antypigu, co się w nich tak dużo zarabia? Może nauczyciel w technikum leśnym? Albo leśnik w starostwie? A może zakład usług leśnych?

 • Marek

  Te bzdury to piszą ludzie , którym zwyczajnie żal ściska tyłek.Jest kasa , wypracowana uczciwie więc niby dlaczego mielibyśmy nie dostać , jak wszyscy inni , których na to stać . Jak będzie bieda to nie będzie kasy.Antypig , chłopie nie czytaj nawet tych głupot , oni i tak nie mają pojęcia o naszej robocie , zwłaszcza tych z terenu , którzy poza lasem niewiele w roku widzą innego .Wdzięczny jestem za tę kasę bo poprawiła mi budżet domowy , który był już na skraju bankructwa.Pamiętajcie o jednym takich szarych biedusów jak ja jest w lesie jeszcze mnogo a swoje opinie kształtujecie w oparciu o wizerunek leśnej elity , która ma luksusowe domy , wypasione fury i wogóle wiedzie hrabiowski żywot.Mnie do tej sfery nigdy nie udało i się nie uda dopchać. Za słabe koneksje a raczej ich brak.