listopad 2010
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archiwa

Brońmy polskich Lasów Państwowych

Pobierz uzasadnienie referendum

Pobierz druk listy referendalnej

7 komentarzy Brońmy polskich Lasów Państwowych

 • agent007

  czy wy jeszcze leśnicy nie zrozumieliście że takim pisaniem, oflagowaniem to nic nie zmienicie, weźmy się razem i na ulice. generalny protest nam pomoże, a to wszystko to jest o kant d…… panowie na ulice i krzyczeć, protestować.

 • leave

  Lasy są Skarbu Państwa, a nie PGL. To tak,jakby lokaj protestował przeciw swojemu pracodawcy. Zasady ustala właściciel,a lokaj może nie zgadzać się lub zgadzać, ale nie decydować o zasadach. Będzie jak w budżetówce, ale to jest właśnie sprawiedliwość, a nie 460 udzielnych księstw , 17 królestw i jeden cesarz.

 • L.

  Lokaj to sam jesteś leave

 • Tomi

  Pełna zgoda Leave…Jak Państwo zechce zmieni sobie lokaja i skończą się krzyki.

 • L.

  Chyba twoje Tomi

 • Mam pomysł wklejajmy ten link z tej strony na daszą klasę z dopiskiem podaj dalej.. Jak i też inne ciekawe strony w tym temacie, gdyż wiem z doświadczenia bo sam o tym mówię ludzią i wiem że nie wszyscy są świadomi tego faktu iż nasze lasy są w poważnym niebezpieczęstwie.
  Nasza klasa jest jednym z najlepszych narzędzi aby jak największą ilość osób uświadomić w tym temacie, ja mam mało znajomych 72, ale mój kolega 500 i gdy prześlę mu link z dopiskiem podaj dalej, a on weżmie sobie to do serca tak jak ja to wszyscy ludzie będą świadomi zagrożenia dla lasów i Ci dla których to nie jest obojętne pomogą, zbierając podpisy, czy protestując wszyscy razem Pozdrawiam.

 • Osoba 3/:
  „Bandzior”

  O co to właściwie im chodzi? Kim to oni właściwie są?
  – A co ja z tego będę miał?

  Hm… Biurokraci coś chcą zrobić lasom, nasi są przeciwni i namawiają do referendum.
  Hej! Tam… dawać tu wszyscy na referendum, pognębić „Biurokratów” – głosować tak jak nasi chcą, brońmy polskich Lasów.

  Damy popalić Biurokratom i w referendum głosujemy na „TAK”.

  „TAK”, – jestem za zmianą statusu prawnego Lasów Państwowych … i coś tam coś tam…

  Osoba 4/:
  Beneficjent

  Dooobrrra robooota…, – zanim „Bandziory” cokolwiek połapią się o co chodzi, to zrobimy ”TAKIE PRAWO!!!”, że już im nawet „Bruksela” nie pomoże.

  Stara zagrywka zawsze się sprawdza, bo ilu tak naprawdę widzi różnicę w znaczeniach prawnych, określeń: PGL Lasy Państwowe, a Lasy Państwowe.