październik 2010
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwa

NIK zawiadamia prokuraturę w sprawie odpowiedzialności Adamczaka za aferę wyciągową

8 komentarzy NIK zawiadamia prokuraturę w sprawie odpowiedzialności Adamczaka za aferę wyciągową

 • antypig

  Praca Adamczaka w lasach to jedna wielka kompromitacja. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości to na portalu „Lasy Polskie” jest ciekawy list do przeczytania. Jest tam przedstawiony obraz psychologiczny mściwej miernoty całkowicie zagubionej w otaczającej ją rzeczywistości.

 • diggero

  Jest ponad wszelką wątpliwość pewne, że nie tylko ten biedny człowiek, który koniecznie chciał być dyrektorem, jest w tej sprawie winien.
  Praktyka pokazuje, że piastując tę funkcję z czyjejś łaski, musiał w zamian wykonywać wszystkie polecenia, no i co za tym idzie, nadstawiać karku.
  Jeżeli był cwany, to mógł, jak niegdyś dyrektor w Gdańsku, wyszukać kogoś, kto za niego nadstawi karku. Zobaczymy jak sterowana prokuratura pokieruje sprawą. Niewykluczone, że karę poniesie jakiś szeregowiec usytuowany na odległym skrzydle.
  Zwyczajowo tak w lasach bywa.

 • izydor6

  no a tu dyrektor oddaje 200 ha lasów? o co tu chodzi? im ciszej tym lepiej się obłowić w … no właśnie w co?????? i kosztem lesnków???

  http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/18057/wojna-o-las.html

 • Zgroza

  NIK zawiadamia Prokuraturę o rządach Adamczaka .CBA ma sprawdzić czy nie było korupcji urzędniczej?Korupcji w sensie fizycznym nie było. Miała być kariera, którą gwarantowali zamieszani w wyciąg p.Sobiesiaka wysoko postawieni funkcjonariusze PO. Adamczak na dyrektora Generalnego LP .Panowie Bdzikot i Pigan w ministry. Jasnym staje się powód trzymania Adamczaka na stanowisku nadleśniczego i osobiste zainteresowanie generała pensją i mieszkaniem nadleśniczego Widucha. Wiedza ,którą posiadają może być dla panów z generalnej zabójcza

 • Ewa

  Antypig najpierw popatrz w lustro,tylko uważaj bo bazyliszek zrobił to tylko raz

 • zbulwersowany

  Takiego szmac….a to jeszcze lasy nie wdziały !!! Wstydzić się będą za niego kilka następnych pokoleń leśników jeżeli w ogóle lasy będą jeszcze istnieć !!!

 • Ewa

  Szczególnie za osiągnięte wyniki gospodarcze.Zbulwersowany pamiętaj co Adamczaka nie zabije to go wzmocni.

 • Petros

  I ja tak myślę Ewo:troszkę za mocno jedziecie po gościu.Chrześcijanie od siedmiu boleści