wrzesień 2010
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archiwa

Dlaczego demonstrujemy wspólnie z całą Solidarnością?

13 komentarzy Dlaczego demonstrujemy wspólnie z całą Solidarnością?

 • antypig

  Tusk podpisywał, Bronek obiecywał, a frajerzy myśleli że to na poważnie. Osiągnęli swoje cele i już im szara masa jest niepotrzebna. Za to potrzebna jest im kasa z ostatniej wielkiej państwowej firmy i właśnie szykują się do skoku. Wiarygodność jak widać nie ma związku z poparciem społecznym, można robić i wygadywać bzdury, a media i tak to przerobią na sukces.

 • lucek z grabiny

  Witam mam jedno pytanie. Razem z kolegami z pracy wybieramy się do Warszawy. Dowiedziałem się jednak że nasz szef (w ramach oszczędności;)zarządził iż na ten wyjazd możemy się wybrać (a i owszem ale) na urlopie. Zatem bierzemy urlop na żądanie. I moje pytanie czy BĘDĄC W WARSZAWIE (NA URLOPIE) MOŻEMY WYSTĘPOWAĆ W MUNDURACH???

 • prawylas

  Oczywiście Lucku, że macie prawo występować w mundurze. Wypowiadał się na ten temat sam Dyrektor Generalny, kiedy minister chciał zabronić leśnikom występowania w mundurze na wyborczych wiecach.
  Noszenie munduru jest prawem pracownika Lasów Państwowych, nawet poza SL i nie ma w tym prawie żadnych ograniczeń.

 • antypig

  Stara instrukcja leśniczego mówi, że leśniczy oprócz obowiązków ma jedno prawo i tym prawem jest możliwość noszenia munduru po pracy, a co za tym idzie również na urlopie. Gorzej będzie z delegacją, ponieważ na urlopie nie przysługuje (pojedziecie za swoje, albo za związkowe).

 • Ewa

  Zamiast dobijać się do drzwi ministrów,posłow i premiera i przekonywać do nie włączania lasów do sektora finansów publicznych wyprowadzacie ludzi na ulicę by strajkować przeciw oszczędzaniu kosztem pracowników.Jak rozumię sekretariat solidaryzuje sie z tymi którym sięgają do kieszeni pracowników i chce oddać z tego co wypracowały Lasy

 • prawylas

  Sekretariat zapewne liczy, że działacze dolnośląscy, z Bdzikotem i Adamczakiem na czele, mający takie kontakty w sferach rządowych, już stoją w kolejce do ministrów, posłów PO i PSL oraz do premiera i skutecznie przekonują do nie włączenia lasów do sektora finansów publicznych.

 • Ktoś

  Ewcia, spałaś na lekcjach Ptaszyńskiej?!

 • muchomor

  Ewa twoje idiotyzmy przekraczją normę. Twoja paczka gotowa sprzedać niezależność lasów, dla żłobu takich, jak ty.Ludzi pracy zmusza konieczność do zaprotestowania,tego co się z masami wyrabia. Obłudne media typu TVN/szkło kontaktowe/ nie wsztstkich ogłupią. Odbiera się masom wszystko nawet obniża zasiłki pogrzebowe podnosi podatki. Tymczasem salony rządowej władzy podnoszą w milionach koszty na swoje utrzymanie.

 • solidarite

  Jeździe jedźcie…będziecie Śniadkowi nabijać kabze…bedzie tysiace górników i 100 leśników w mundurach (oczywiście Śniadek wykorzysta Was jako przykład że tak ciężko jest w Polsce…o przepraszam w „Kraju Przywiślańskim” w końcu to nie obłudny TVN żeby pisać w Polsce 🙂

  To że będziemy musieli oddać nie wiem np 50% zysku do budżetu to jasna sprawa…

  Pieprzenie że w 2007 r była nadwyżka i cudownie dług zrobił się do 10 mld zł jest takim samym gniotem jak cała Pisowska doktryna…

  Dostaliśmy po tyłku nieźle, i dzięki nie głosowaniu za PISowskimi projektami SOCJALNYMI nie mamy teraz 200 mld zł w plecy…

  Jak by PIS rządził w 2009 – mielibyśmy Grecję, Węgry i Estonię razem do potęgi n-tej…

  Kryzys przeszliśmy na zero, dobija nas powolny wzrost gospodarczy i powódź…

  PS.

  W czym jest TVN obłudna? Że nie manipuluje informacjami jak TRWAM, RM i TVP 🙂 Hehe kogo Wy chcecie oszukać 🙂

 • Antygruś

  Prawylesie sekretariat pokazał figę działaczom dolnośląskim wycinając ich w ostatnich wyborach i właśnie pokazuje własną droge do przekonania Rządu by wycofał się z pomysłu min Roztkowskiego nawołując do marszu w Warszawie . Tylko , że poprzez swój udział w marszu to właściwie co chce powiedzieć – oddać kasę do budżetu czy nie? Działacze dolnośląscy nie obrazili się na wynik wyborów robią swoje, więc sekretariat może na nich liczyć

 • solidarite

  P.s.

  Prawylesie…Bzdzikota już nie ma dawno, dostał BANA po za LP…co Ty go tak wyciągasz…zakochałeś się czy co?

 • PATRIOTA

  Ewuniu terapia którą przeszłaś nic ci nie dała! Szpital pólotwarty nie sprzyjał. Twoja siwizna zatacza większe kręgi- schodzi na klatę. Wiedz, że przed tymi pseudo rządami POpaprańców można jedynie poprzez strajk wywierać jakiekolwiek naciski. Tacy uwikłańcy jak leśniczy z Wołowa Adaamczakowski i skazany Bdzikowski to osoby, które sprzedały lasy w myśl interesów Sobiesiakowskich i innych. Tytlko jedność i braterstwo leśnej barci może ich powstrzymać. Strajki w lasach to przyszłość bardzo bliska i realna. Musi dojść do puczu i należy szybko skończyć z takimi Adamczakowskimi, Bzikowskimi, Matuskami i innymi nieudacznikami podstawionymi przez cwaniaków i przekrętów. A więc WSZYSCY PORZĄDNI NA WARSZAWĘ JEDZIEMY !!!!!!!!

 • normi

  Najgłupsze forum, jakie spotkałem s sieci. Leczcie się wszyscy na schizę. Nie czujecie rzeczywistości, chyba naprawdę lepiej to sprywatyzować.