czerwiec 2010
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwa

Czy ktoś „wystawił” Prezydenta?!

“Uderz w stół, a nożyce się odezwą!” Poniższy tekst jest tego najlepszym przykładem. Jego autor, Łażący Łazarz spowodował istne tsunami. Słowa, które za chwilę przeczytacie zostały usunięte z Salonu 24! Mało tego: ów wpis został usunięty z innych miejsc S24, bowiem blogerzy, którzy zdążyli  go przeczytać i skopiować, gdy zauważyli jego zniknięcie umieścili go na swoich blogach. Wszystkie te notki zostały usunięte również a konta zablokowane!!! “Szanowny Panie, pana notka została usunięta ze względu na treści procesowe jakie zawierała” – w taki sposób administratorzy S24 tłumaczyli swoją cenzurę. Jakie do cholery treści procesowe? Nie dajcie się nabrać. Ten tekst zawiera całkowicie (podkreślam: całkowicie!!!) jawne i łatwo dostępne materiały. A przecież słowa własne blogera, który nawiasem mówiąc nie ma pojecia o jaki proces chodzi, nie mogą stanowić takich treści! Ale jak to ładnie brzmi! Po tej reakcji możemy się domyślać w jakim kierunku podążać, by poznać prawdę o kwietniowym zamachu. “Łażący Łazarz skonstruował bombkę, na której konstrukcję nie poważyłby się żaden z dziennikarzy i polityków, nawet opozycji. Całość jest tak spójna, że tłumaczy nawet wpadkę Bronka u Monisi, gdzie mu się wypsnęło, że w kampanii prezydenckiej będzie potykał się z JAROSŁAWEM Kaczyńskim” – napisał jeden z Czytelników portalu Niepoprawni.pl w prywatnym liście do Redakcji. Oj tak, Łażący Łazarz, prawdopodobnie mimowolnie, dotknął czułego punktu! Jego tekst jest niesamowicie groźny dla pewnych ludzi, bo jest właśnie spójny, logiczny i solidnie oparty o rzeczowe argumenty w postaci oficjalnych dokumentów i materiałów dziennikarskich. O tym jak bardzo ważne są słowa Łażącego Łazarza niech świadczy fakt, że redakcjom je publikującym grozi się… zgłoszeniem zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa!!! Duża rzecz. Choć oczywiście śmieszności tych zarzutów nie warto nawet komentować… Ktoś próbuje zamknąć nam usta i zwyczajnie nastraszyć! Dlatego apeluję do Was, do każdego komu zależy na prawdzie, wolności słowa i, nie boję się pompatyczności mych słów, na Polsce, niech w miarę możliwości nagłaśnia sprawę, kopiuje tekst i reklamuje go gdzie się da! Do dzieła!!! http://www.nurniflowenola.com (przeczytaj cały tekst)

9 komentarzy Czy ktoś „wystawił” Prezydenta?!

 • Solidarite

  poczytałem, poczytałem…

  Cóż…jaki portal….takie felietony…

  Jak zwykle za wszystko odpowiedzialna jest PLATFORMA…

  ELVIS ŻYJE…ale tylko w Wielkopolsce ;P

 • tadek

  Ale o co tu ma niby chodzić, co to za sensacie żeście zwęszyli ??Co tu mamy niby reklamować i kopiować do jakiego dzieła?? Już wam całkowicie wsze zawistne móżdzki sfiksowały.

 • diggero

  Schetynite i ten z 15:02!Rozumu używać i to pilnie! Bo są pierwsze objawy, bardzo niepokojące objawy cofania się z rozwoju. Grozi wam przypadłość bartoszewska,niesiołowska, a może nawet komorowska!

 • Solidarite

  Takiej inteligencji jak ma Bartoszewski…to Kaczyński by się uczył przez 5 pokoleń…a i tak efekt by nie był zadawalający…

 • Alek

  Uchowaj Boże aby Kaczyński miał taką 'yntelygencyję” jak Bartoszewski !!!!

 • Ktoś

  PO-cy po prostu mają ludzi za idiotów, myślą, że inni wszystko łykną. I to jest ich podstawowa strategia.

 • antypig

  Teoria nieco karkołomna, jedyne co z tej korespondencji wynika, to jak traktowano byłego Prezydenta i na co (z przyzwoleniem Tuska)mogli sobie pozwalać urzędnicy państwowi.

 • Solidarite

  No dlatego przegrywa, przegra i będzie przegrywać…bo swoją Ynteligencją Polaków nie porwie…

 • tadek

  Po tych słowach nastąpił szereg samobójstw w gronie komentatorów Prawgolasu „Warto używać tego słowa Lewica właśnie a nie Postkomunizm” 🙂