lipiec 2008
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiwa

Dyrektor Marian Pigan wiedział o dochodzeniu prokuratury w Białymstoku

W dniu dzisiejszym na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych ukazało się oświadczenia Dyrektora Generalnego w sprawie zatrzymania dyrektorów RDLP w Białymstoku. (Oświadczenie DGLP) Cieszymy się, że Pan Dyrektor nie odwraca się plecami od swoich „terenowych zastępców”. Jednakże z treści oświadczenia wynika, że Marian Pigan wiedział, o zarzutach stawianych Cezarowi Ś. przez prokuraturę w Białymstoku. Zastanawiające jest, że mimo zarzutów ciążących na Cezarym Ś. zdecydował się na powołanie go na swego zastępcę. O co chodzi Panie Dyrektorze? Czy aby nie o kompromitację PGL Lasy Państwowe? Mamy prawo o to pytać w kontekście szkolenia jakie odbyło się 24 czerwca w Łagowie Lubuskim. Czytelników informujemy, że przygotowujemy materiał na temat tego kuriozalnego szkolenia.

2 komentarze Dyrektor Marian Pigan wiedział o dochodzeniu prokuratury w Białymstoku

 • LEON

  Szanowna Redakcjo
  Trwa nagonka medialna PO na posłów Putrę i Jurgiela POto aby odwrócić uwagę od super handlarzy drewnem z PSL na terenie RDLP OLsztyn..POseł ADAM KRZYŚKÓW z PSL ma udziały w tartaku Jacka Kwietnia w Spychowie ..Szef PSL St.Żelichowski z Adamem Weselakiem ..”współpracuje” z COD KOLONIA…SYLWERIUSZEM CHOJNOWSKIM…apapierowe bezbłędne „przetargi” w Nadl. SPYCHOWO..POd „nadzorem Zygmunta PAMPUCHA..Są”zgodne z prawem..albowiem CZUWA nad tym Dyrektor RDLP OLSZTYN..całe watachy naczalników przyjeżdżały do Spychowa aby afery..UKRYWAĆ a nie WYKRYWAĆ..Tandem KRASULA-STRUZINSKI..
  wiedzą co robią..a Dyrektor Karetko..błogosławi razem z JANUSZEM DAWIDZIUKIEM
  KOntrola fikcyjna M.PIGANA..nic nie Wykryje bo ILP jest skorumpowana/J.STEFKO/

 • Bolko

  No takich bzdur to jeszcze nie słyszałem…gdzie dowody Leonie? Ja uważam że to ty masz tam udziały i mydlisz…To ty wygrywasz wszystkie przetargi w Olsztynie i Białymstoku. I za ciebie się wezmą…