luty 2009
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  

Archiwa

Osiągnięcia kadrowe Dyrektora RDLP Lublin Jana Kraczka.  

Słynny już na całą Polskę, Jan Kraczek,  dyrektor RDLP w Lublinie, który zasłynął walką z samorządąwcami – leśnikami wyrzucając ich z pracy, mimo braku wymaganej zgody samorządu, znów ożywił się odwołując kolejnego radnego, tym razem z Janowa Lubelskiego. Metody, którymi się posługuje, jako żywo przypominają  sposoby, jakimi posługiwała się komunistyczna bezpieka. Donos, kontrola i mimo braków jakichkolwiek nieprawidłowości odwołanie nadleśniczego. Otrzymaliśmy list od leśnika lubelskiego posługującego się pseudonimem Muchomor, który wiele wyjaśnia, skąd tak u pana Kraczka taka znajomość bolszewickich metod. To współpracownicy, aktywiści PZPR-u i ZSL-u. (czytaj list Muchomora)

64 komentarze Osiągnięcia kadrowe Dyrektora RDLP Lublin Jana Kraczka.  

 • Muchomor

  J23 nie pisz banałów. Po spowodowaniu ewidentnych strat w Parku Roztoczańskim, ówczesny Dyrektor wystąpił o jego odwołanie. Koalicjant SLD PSL-owski Minister Żelicho nagrodził go za to stołkiem Dyrektora Regionalnego. Mściwość watażki jest doskonale znana. Wolał zmarnować drewno za ponad 300 tys zł, aby załatwić swoją poprzedniczkę, co mu się nie udało. Wendeta na ludziach obcych mu ideowo na Lubelszczyźnie jest znana. Dlaczego wrabiasz PiS-owskiego Ministra.Oj fajny chłop z niego, ale dla lizusów i takich, jak on co się nimi otoczył.

 • iwona

  To może zrobimy spis ” dokonań ” Pana Kraczka Jak piszesz watażki, może zaczniemy od….. pierwsze jego osiągnięcie to….

 • iwona

  Ostatnie osiągnięcie-wyrok dla nadleśniczego .Jak wam się to podoba?

 • anitka

  …jaki pan taki KRA…M… podobno w lubelskiej guberni mamy kolejną aferę w nadleśnictwie „nadzorowanym” przez zarządców leśnych z Lublina…- coś ala N.Dęba.
  Jakieś szczegóły?

 • Anita

  N.Dęba to wierzchołek góry lodowej tylko zwyczajnie brak potrzeby odkrywania ich. Parasol jeszcze działa.

 • olaw04

  pozdrowionka i podziękowania od Jurka Ł. dla dyrekkraktora..
  sprawy nadal aktalne

  http://prawylas.pl/2009/06/23/chocholi-plas-w-zimnych-dolach/

 • Mimo,że zmienił się generalny dalej Nowa Dęba jest niszczona.Najbardziej upadla się jego synową i syna,którzy zostali w tym nadleśnictwie.

 • aneta

  Jak długo ta banda Kraczka będzie jeszcze rządzić?,Jak możecie kochani leśnicy na to patrzeć?Czy nie można przerwać tej destrukcyjnej działalności tego pana?Może Pan generalny coś z tym zrobi?Ale to są płonne nadzieje,pan generalny tańczy tak,jak mu zagra pan Kraczek.Czy nie pora już temu panu podziękować za pracę?Ależ skąd, ten pan ma stanowisko zapewnione przez kolesi partyjnych dożywotnio.

 • or

  Klucz jest tam gdzie źródło. 100pkt. Kto powołał sztukmistrza Jana K.z Lublina? I to nie byłPiatek. Lecz człek z żelaza

 • Muchomor

  Kleofas-zięciunio co u teścia zrobił błyskawiczną karierę. Może napiszesz, jak przewodniczyłeś komisji przeznaczającej piekne osady do handelku teściowi. Członkinią haniebnego procederu była obecna sekretarz w Janowie, która od roku powinna być na emeryturze.W nagrodę za zasługi, jakich dokonała i dokonuje przedłużono jej w nieskończoność odejście z pracy. Kleofas możesz byc spokojny za podstępne działanie jakiego dopuściłeś się wobec specjalisty gospodarki drewnem spotka cię w swoim czasie adekwatna nagroda.

 • Muchomor

  To co wyrabia się z rodziną Pana Franciszka w Nowej Dębie stanowi dowód obłudnej świętoszkowatości Kraczka. Prawo się nie liczy-obłuda w cenie. Więcej takich person na stołkach, jak zięć kleofas, to przyśpieszy koniec tego marazmu.

 • Pilarz

  Co wam daje to, że opluwacie człowieka? Przecież jeśli sąsiad złamie nogę wam się lepiej nie będzie chodziło. To już kilka lat i co? Nic. Zabierzcie się do uczciwej roboty, oceńcie swoje merytoryczne przygotowanie, poprwaie je to będzie wam lepiej.

 • Kiedy odwołanie Kraczka?

 • Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!